EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Aranżujemy jadalnię!

Jesteś szczęściarą – masz duży dom i masz możliwość pozwolić sobie na zrobienie osobnego pomieszczenia do jedzenia posiłków. Aranżacja jadalni spędza ci jednak sen z powiek – myślisz dzie ustawić stół i co zrobić, aby aranżacja kuchni pasowała do drugiego pomieszczenia. Dziś idziemy z pomocą i dobrą radą w tym temacie.

jadalnia

Autor: WITEX
Źródło: WITEX

Jadalnia powinna posiadać proste meble – niezbędny będzie w tym lokalu stół z krzesłami. O wielkości polecamy zdecydować na podstawie tego, ile osób mieszka w domu. Drugą sprawą jest to , czy planujemy w domu duże imprezy, na które zaprosimy rodzinę. W takim przypadku polecam mieć rozkładany stolik i spory komplet krzeseł, które możemy trzymać w pozostałych pokojach.

Dodatkowym elementem, który w tym pokoju na pewno będzie potrzebny jest oszklona witryna, w której będziemy trzymać świąteczną zastawę stołową.

Jeśli chcesz pogłębić swoją znajomość rzeczy w tej tematyce, to czytaj tu listwa podparapetowa kolejne informacje. Trzeba kliknąć w ten link.

Pamiętajmy tylko, żeby miała podobny odcień do stołu i krzeseł.

Czego jeszcze potrzeba w jadalni? Z pewnością piękna ozdoba na oknach. Zastanówmy się, czy potrzebujemy wieszać tu zasłony – sama zalecam rolety Moskitiery Wrocław cennik na oknach, i delikatną firankę. Aktualnie mamy wielkie opcje wyboru kolorów – także w mocnych kolorach, jak i pastelowych, czy ecru i szarościach.

jadalnia

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com

Ponadto możemy aranżować jadalnię w różnych stylach wykonania wnętrz. Ukazuje to blogerka Lovingit podając różne koncepcje: . Mi najmocniej utkwiła w pamięci koncepcja z ladą i barowymi krzesełkami stojącymi w kuchni. Bo miejsce do jedzenia z powodzeniem może być częścią, czy strefą kuchenną.