EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jaki powinien być piękny pokój małej damy?

Posiadasz córkę, której pragniesz urządzić mały pokój, ale nie bardzo masz pomysł na wykonanie wnętrza? W pierwszej kolejności powiedz w jakim wieku jest dziecko. Jeśli jest w wieku dorastania, należy zezwolić jej decydować również o aranżacji swojego pokoju.

zobacz

Autor: Shota Watanabe
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy jednak dziewczynka ma kilka lat, sami mamy możliwość wybrać pokój. Urządzanie pomieszczenia dla dziewczynki może być dla nas fajną zabawą i realizacją marzeń z dzieciństwa. Stawiajmy w pierwszej kolejności na to, by przestrzeń wypełniały kolory. Niezbędny będzie w pomieszczeniu tapczan dla dziecka, spro otwartych i zamkniętych półek dziecięce zabaweczki, a także zamykana półka na ciuszki dziecka.

W tym czasie jest możliwość jeszcze odpuścić kupno biurka, ale dbajmy, żeby meble, które kupimy miały moduły, które kupimy dziecku, kiedy będzie szło do szkoły. W przypadku nastoletniej pannicy należy zezwolić dziewczynie zadecydować o umeblowaniu jej pokoju.

Ten bardzo interesujący wpis ma swe odpowiedniki na następnych odsłonach. Kliknij zatem na łącze (http://latajacydywan.com/) i przejrzyj je.

Weźmy dziecko do sklepu meblowego, dajmu mu samej wybrać meble (zobacz stylowe biurka) – powiedzmy do jakiej ceny, w których dziewczyna powinna się zmieścić. Kiedy koncepcja dziewczyny nam się nie spodoba, spokojnie przedstawmy argumenty przeciw. Rozmawiajmy jak z dorosłym.

mała dziewczynka

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Można też w pierwszej kolejności usiąść z dziewczyną do komputera i w sieci sprawdzić, jakie modele mebli są w jej guście. Fajne aranżacje dziewczęcych pokoi przeczytałam na stronie . Jeśli bym tylko miała córkę, to niejeden z pomysłów z chęcią wprowadziła w aranżacji jej pokoju. Pastele, pudrowe róże, pluszaki… Lubię takie klimaty!