EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Liderzy internetowych mediów

Codzienne nieomalże 4 mld filmików jest oglądanych poprzez użytkowników Netu na całym globie. W Polsce wskaźniki także są imponujące.

YouTube w Polsce ma sporzej widzów aniżeli najlepszy serial w świetnym antenowym czasie. Polacy w ciągu jednego miesiąca odtwarzają mniej więcej 13 mln filmów wideo na YouTube. Ów wynik znaczy pierwsze miejsce w rankingu serwisów wideo w Naszym kraju. Wszystkie pozostałe są het w tyle za YouTube. Podobnie jest w przypadku serwisów VOD, gdzie odsetki mówią same za się. strona główna YouTube ma sporzej obserwatorów aniżeli najlepszy serial w dobrym czasie antenowym. 9,42 mln użytkowników co miesiąc wchodzi na główną stronę serwisu, co gwarantuje mu pierwsze miejsce na podium wśród pozostałych portali informacyjnych. YouTube jest też 2 wyszukiwarką w Naszym kraju, zaraz po olbrzymie
Stal i granit – potężne materiały w domowej kuchni

Autor: DEANTE
Źródło: DEANTE

Youtube w Polsce w dzisiejszych czasach to już nie tylko śmieszne filmiki obserwowane przez nastolatków. To także profesjonalne kanały tematyczne, , klasyka naszego kina bądź fachowe materiały edukacyjne.

Opublikowany się w podobnym serwisie post bez dwóch zdań też Cię zaintryguje – to wciągający artykuł (http://creoconcept.pl/) mówiący o omawianej kwestii.

Największą grupą docelową będą osoby w wieku 25-34 lata i 35-44. Aż 6 mln osób na YouTube jest to grupa w wieku 25-44 lat. Innym popularnym serwisem internetowym jest Snap Polska. Snapchat szturmem zdobywa rynek mediów społecznościowych stając się konkurentem dla Facebooka oraz Instagrama.

Wyjątkowa aplikacja powstała w 2011 roku, a w maju 2014 użytkownicy przesyłali 700 milionów Snapów na dzień. Od początku Snapchat notuje niesamowity przyrost popularności.

Na tej stronie jest wiele praktycznych wiadomości, ale szybko sprawdź też dodatkowe szczegóły w tekście (https://www.laccery.com/pl-pl/katalog/?bariery,32). One również są bez dwóch zdań warte uwagi.

Dzisiaj korzysta z niego ponad 100 milionów czynnych internautów, którzy generują 7 miliardów wyświetleń na dzień.