EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Energia na sali na wesele – na co zwracać szczególną uwagę i o co dokładnie pytać przy wyborze sali?

Wybieranie wymarzonej sali na wesele bez wątpienia nie jest łatwy – zwykle zajmuje nam to naprawdę mnóstwo czasu, a w końcu i tak nie potrafimy się zdecydować.

Zespół Mieszkaniowy Salwator City wyróżniony w konkursie Baumit Fasada Roku 2009

Autor: Baumit
Źródło: Baumit
Jeżeli już się za to zabraliście, wtedy musicie dodatkowo pamiętać o dużej ilości kwestii, o które musicie zapytać managera konkretnej sali. Dzisiaj bierzemy na tapetę kwestię prądu – zazwyczaj nie poświęcamy temu zbyt dużo uwagi, gdyż wydaje nam się, że jest to kwestia oczywista, jednak zawsze niewątpliwie dobrze doprecyzować pewne kwestie przed podpisaniem umowy.
dom - krajobraz

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Co w przypadku braku prądu?

Wyobraź sobie, iż w trakcie Waszego wesela nagle braknie prądu – co w takiej sytuacji? Zazwyczaj powoduje to wielkie komplikacje – nie ma światła na sali, DJ nie może korzystać ze swego sprzętu, a jednocześnie goście przestają się świetnie bawić.

Nie masz pewności co do tamtego problemu? Najlepiej sprawdź informacje (http://infinitex.pl/mastic-masa-ogniochronna/) dostępne dokładnie na tej stronie. Wszystko było dokładnie opisane.

Tego typu scenariusz brzmi jak wyjątkowa katastrofa, zatem zdecydowanie warto decydować się na miejsca, które mają dodatkowo własny generator prądu. Jeżeli takie urządzenie znajduje się w Waszym wymarzonym miejscu, wówczas niewątpliwie będziecie mogli spać spokojnie – wtedy będziecie mieć właściwie gwarancję, że nawet w wypadku nieprzewidzianych wypadków generator prądu zwyczajnie zostanie włączony, a Wy będziecie mogli dalej się świetnie bawić.

Dodatkowe płatności
Podpisując umowę, zawsze musicie bez wątpliwości doprecyzować sprawę dodatkowych płatności.

Niektóre miejsca bowiem pobierają płatności na przykład a to, iż do Waszej dyspozycji będzie agregat mobilny, nawet jeśli nie zostanie on wykorzystany w czasie imprezy. Dodatkowe opłaty mogą również obejmować przykładowo opłaty licznikowe za wykorzystany prąd lub gaz w czasie wesela.