EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Z jakiego powodu płyty warstwowe to doskonałe rozwiązanie do konstrukcji garażu?

Płyta warstwowa to uniwersalny materiał budowlany, który można by wykorzystywać do budowy takich składników jak ściany lub podwieszane sufity. Płyta składa się z rdzenia (pełni on funkcję konstrukcyjną i izolacyjną) oraz z dwu wykonanych ze stali okładzin.
Bardzo często wykorzystywane obecnie bywają dosyć tanie i solidne budynki wyprodukowane za pomocą takiej technologii.

Na przykład jeśli chcesz mieć garaż (zobacz sklepmardrew.pl) z płyt warstwowych, to należałoby dodać, że jest on niezwykle szybki w budowie. Tego typu, jaki jest przeznaczony tylko dla jednego auta, mógłby być przetransportowany w całości wprost od producenta. Nieco w większym stopniu skomplikowane jest wzniesienie garażu mającego parę miejsc postojowych, gdyż jest on montowany z pojedynczych składników dopiero na końcowym miejscu. Konstrukcja takiego budynku jest wykonana z profili ze stali. Należałoby wspomnieć, że atuty w postaci łatwego montażu i idealnych własności izolacyjnych takiego docieplonego garażu doceniają odbiorcy na terenie całej Europy.
systemy

Autor: POLBRUK
Źródło: POLBRUK
garaż z płyt warstwowych

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
zakup
Należałoby również dodać, że wszystkie ściany takiego garażu są równe (daje to efekt budynku murowanego) i są pokryte akrylowym tynkiem o ziarnistości 1,5-2mm. Sprawia to, że doskonale współgra on z już istniejącym budynkiem, np. z domem jednorodzinnym. Barwa garażu także może być do niego dobrana. Szkielet dachu obłożony jest blacho-dachówką albo blachą trapezową.

Należałoby zdecydować się na tego typu rozwiązanie, gdyż zapewne będziemy się z niego cieszyć zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy często posiadamy problemy z odpaleniem pojazdu.

Ciekawy materiał? Jeśli masz takie przekonanie, to tak samo wciągające kwestie poznasz też we wpisie (https://bazalt.pl/kopalnia-kosmin/oferta/bloki-kamienne/), który jest tutaj!

/J]