EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Rolety w dekoracji okien

Nowa dekoracja okien jest to dobry sposób na zmianę wnętrza. Proponujemy rzymskie rolety. Takowa dekoracja okna jest estetyczna a także bezproblemowa do dopasowania do kierunku pomieszczenia.
Do tego rolety rzymskie mają jeszcze wartości praktyczne i chronią przed słońcem.

Potrzebujesz odmienić wystrój wnętrza? Postaw na nowe dekoracje okna – serwis -. Dekoracja okien to jeden z najszybszych sposobów na przemianę wyglądu wnętrza. Jeżeli jeszcze ma ona walory praktyczne jak też ochrania przed słońcem, a w dodatku możemy ją wykonać własnoręcznie – tym odpowiedniej. Takie są rolety rzymskie. Rolety rzymskie dodają wnętrzu wytworności. Są wygodne w obsłudze i mają bardziej indywidualny wygląd niż gotowe rolety dziecięce. Przede wszystkim stąd, iż rzymskie rolety mogą być zrealizowane z swobodnie dobranych tkanin – odpowiadających wzorem, zabarwieniem oraz fakturą do wystroju wnętrza.
buty

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com
porcelana

Autor: Kubikoff
Źródło: Le Pukka concept store
Standardowe żaluzje czy też rolety coraz nagminniej zastępowane są poprzez rolety rzymskie. Funkcja rolety (a więc wygoda obsługi) oraz miękkość tkaniny przydającej pomieszczeniom przytulność – to już dwa powody, które ośmielają do zawieszenia rolet rzymskich w oknach. Taka dekoracja okien stanowi również bezkonkurencyjne przesłony, obok jakich brak miejsca na umieszczenie zwyczajnych zasłon. Kolejna zaleta to mniej zunifikowany, a bardziej od klasycznych rolet dekoracyjny, spersonalizowany wygląd.

Tylko od naszej fantazji zależy, w ile fałd się złożą fotorolety po podniesieniu a także jak zostaną wykończone. Każdy sam może zdecydować, z której tkaniny uszyte będą rolety. Na rzymskie rolety nadają się wszelkie tkaniny syntetyczne, a również lniane albo bawełniane .