EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Panele szklane kuchenne – czyli jak urządzić estetyczne i oryginalne, jak również użyteczne wnętrze

Każda pani domu pragnie z pewnością przepięknej kuchni, jaka będzie w sobie łączyła zarówno komfortowe rozwiązania, jak też nietuzinkowy wystrój i oryginalne elementy dekoracyjne. Idealnym pomysłem mogą być specjalne panele ze szkła montowane między blatem roboczym, a wiszącymi nad nim meblami.Niewątpliwą zaletą zakładania w kuchni paneli szklanych są względy praktyczne.

Praktycznie…

szkło

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Ponieważ jest to pomieszczenie, w jakim spędzamy dużo czasu, a w dodatku błyskawicznie się brudzi, jednym z nadrzędnych kryteriów, którymi musimy się kierować podczas jego aranżowania jest łatwość w utrzymaniu czystości. Ucieranie ciasta, smażenie, a nawet krojenie – każda z nadmienionych czynności może spowodować, iż na ścianach pojawią się brzydkie zacieki. Zwykłe płytki teoretycznie umyć łatwo, ale trudniej z fugami. Chyba każdy, kto chciał kiedyś doczyścić te niełatwo dostępne miejsca ma świadomość, iż czynności tej poświęcić należy dużo czasu, aby uzyskać pożądany rezultat. Panele szklane do kuchni w Warszawie to rozwiązanie znacznie bardziej komfortowe – gładka powierzchnia bez niechcianych fug czy zakamarków jest niebywale pomocna w utrzymaniu czystości. Do tego niniejsze szkło jest odporne na zniszczenia, więc na pewno będzie służyć przez lata –parcienaszklo.com.pl – panele szklane do kuchni – Warszawa->

…i estetycznie

przeszklona kuchnia

Autor: outreachr.com
Źródło: http://www.flickr.com

Innym względem, dla jakiego warto rozważyć montaż w kuchni paneli ze szkła są przyczyny estetyczne – w końcu każdy chce przebywać w pomieszczeniach urządzonych stylowo, także jeśli służą one do robienia posiłków. W nowoczesnych wnętrzach, w jakich fronty mebli są lakierowane, zwykłe płytki mogą się nie sprawdzić. Panele ze szkła stanowią na pewno lepsze rozwiązanie, ponieważ dzięki nim całe wnętrze będzie miało zagrany charakter. Warto też wspomnieć, że dostawcy tego typu paneli oferują bogactwo rozmaitych wzorów – piękne kwiaty, sceneria wielkiego miasta, trawa w kolorze soczystej zieleni, jak również… zdjęcia rodzinne klienta – to wszystko można wymarzyć sobie na ścianie w kuchni. Taki kolorowy akcent w kuchni z jednokolorowymi frontami niewątpliwie będzie fenomenalną ozdobą, lecz także doda całości oryginalnego charakteru.