EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Nasze własne mieszkanie…w jaki sposób je urządzić?

Często bardzo długo oczekujemy na sposobność kupna mieszkania. Gdy dopniemy celu – kupimy upragnioną kawalerkę, musimy jedynie ją urządzić. W zależności od układu mieszkania mamy mieć osobną kuchnię, bądź aneks kuchenny. Mamy możliwość zakupić meble pod wymiar. Tańszym rozwiązaniem jest kupić standardowe szafki, a dorobić jedynie brakujące elementy. Firmy meblarskie ścigają się w ułatwieniu nam chowania rzeczy – można znaleźć wiele segregatorów i przegródek do szuflad, szafek – uprości nam to maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Do tego niewielki stolik i dwa taborety.

aranżacja salonu

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Korytarz, czyli niewielki przedsionek mieszkania to wbrew pozorom ważny węzeł komunikacyjny. Ta strefa nie powinna być zagracona. Chowamy w niej głównie wierzchnią odzież, oraz buty. Zatem na liście koniecznych mebli (zobacz materac kieszeniowy 140×200) musi znaleźć się szafka na obuwie, wieszak, szafa. Najlepszym rozwiązań jest zabudowana szafa wnękowa.

Łazienka to kolejne niewielkie pomieszczenie. Optymalnym rozwiązaniem może być wanna z przeszkloną nadstawką prysznicową, będąca jednocześnie prysznicem bez ryzyka zalaniem wodą łazienki. Plus umywalka i muszla klozetowa.

Kliknij ten odnośnik oraz zobacz więcej parapety zewnętrzne ceramiczne dokładniejszych wiadomości odnoszących się do prezentowanego tutaj tematu. Z pewnością jest on bardzo emocjonujący.

Teraz nie jesteśmy już skazani jedynie na białą armaturę łazienkową – dzięki temu możemy wybrać np. czarne bądź kremowe elementy wyposażenia. Przyda się także szafka na ręczniki. Spodobało się? To zobacz w tym źródle, jak zaaranżować małe mieszkanie.

Najtrudniejszą częścią mieszkania do urządzenia jest salon – ma być to zarówno pokój dzienny, jak i sypialnia. W marketach dostępny jest olbrzymi wybór rozkładanych kanap, sof czy narożników przyda się także regał na książki, witryna na szkło. Telewizor trzeba podwiesić bezpośrednio na ścianie, przez co miejsce w którym stałaby szafka RTV można wykorzystać na komodę z kilkoma szufladami. Jak urządzimy nasze mieszkanie zależy od tego ile mamby pieniędzy i naszych marzeń.