EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Nasze własne mieszkanie…w jaki sposób je urządzić?

Często bardzo długo oczekujemy na sposobność kupna mieszkania. Gdy dopniemy celu – kupimy upragnioną kawalerkę, musimy jedynie ją urządzić. W zależności od układu mieszkania mamy mieć osobną kuchnię, bądź aneks kuchenny. Mamy możliwość zakupić meble pod wymiar. Tańszym rozwiązaniem jest kupić standardowe szafki, a dorobić jedynie brakujące elementy. Firmy meblarskie ścigają się w ułatwieniu nam chowania rzeczy – można znaleźć wiele segregatorów i przegródek do szuflad, szafek – uprości nam to maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Do tego niewielki stolik i dwa taborety.

aranżacja salonu

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Korytarz, czyli niewielki przedsionek mieszkania to wbrew pozorom ważny węzeł komunikacyjny. Ta strefa nie powinna być zagracona. Chowamy w niej głównie wierzchnią odzież, oraz buty. Zatem na liście koniecznych mebli musi znaleźć się szafka na obuwie, wieszak, szafa. Najlepszym rozwiązań jest zabudowana szafa wnękowa.

Łazienka to kolejne niewielkie pomieszczenie. Optymalnym rozwiązaniem może być wanna z przeszkloną nadstawką prysznicową, będąca jednocześnie prysznicem bez ryzyka zalaniem wodą łazienki. Plus umywalka i muszla klozetowa.

Kliknij ten odnośnik oraz zobacz więcej parapety zewnętrzne ceramiczne dokładniejszych wiadomości odnoszących się do prezentowanego tutaj tematu. Z pewnością jest on bardzo emocjonujący.

Teraz nie jesteśmy już skazani jedynie na białą armaturę łazienkową – dzięki temu możemy wybrać np. czarne bądź kremowe elementy wyposażenia. Przyda się także szafka na ręczniki. Spodobało się? To zobacz w tym źródle, jak zaaranżować małe mieszkanie.

Najtrudniejszą częścią mieszkania do urządzenia jest salon – ma być to zarówno pokój dzienny, jak i sypialnia. W marketach dostępny jest olbrzymi wybór rozkładanych kanap, sof czy narożników przyda się także regał na książki, witryna na szkło. Telewizor trzeba podwiesić bezpośrednio na ścianie, przez co miejsce w którym stałaby szafka RTV można wykorzystać na komodę z kilkoma szufladami. Jak urządzimy nasze mieszkanie zależy od tego ile mamby pieniędzy i naszych marzeń.