EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jakie znaczenie ma niezwykle popularne słowo oznaczające między innymi obudowę motoru?

W polskim języku nie brakuje słów, jakie posiadają przeróżne znaczenia zależnie od kontekstu, w którym były one wykorzystane. Znakomitym przykładem jest określenie, które może zarazem oznaczać część kołnierzyka, niepowodzenie pewnej operacji bądź zamocowaną na zawiasach pokrywę np. śmietnika.

W przypadku klap marynarki należy pamiętać, że ich szerokość ma znaczenie przy wyborze krawata. Poza tym w lewej klapie marynarki mógłby być otwór na… kwiatek, zatem tzw. butonierka. Poza tym klapy w marynarce mogłyby być po bokach obszyte ozdobną nicią. Takie wyjście nazywa się stębnowaniem. Ponadto, istnieją ponadto inne znaczenia tego wyrazu. Dla przykładu w silnikach na ropę wykorzystywane są tzw.

Czy posiadasz wątpliwości w odniesieniu do omawianej problematyki? Jeśli tak, to kliknij tu i poznaj informacje (https://www.winski.pl/spory-sadowe-i-arbitraz.html) na to zagadnienie – na pewno okażą się one niezwykle ciekawe.

klapy (złap promocje na klapa dymowawww.afg.poznan.pl) wirowe. Niektórzy fachowcy zastępują je specjalnymi zaślepkami, ponieważ klapy te wielokrotnie nie funkcjonują zgodnie ze swym przyjaznym naturze przeznaczeniem. Jeszcze innym towarem, który posiada w nazwie wymieniane przykładowo klapy są pokrywy sanitarne. Są to części montowane w instalacjach wentylacji ogólnej jako przegrody odcinające strefę objętą pożarem od pozostałej części np. budynku.

klapy
samochód

Autor: InSapphoWeTrust
Źródło: http://www.flickr.com
Bańka mydlana, łąka

Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
W bieżącym życiu często spotykamy się jednak ze wspomnianym wcześniej niepowodzeniem jakichś zamierzeń. Jeśli są one powiązane ze stratą jakichkolwiek funduszy, to najczęściej możemy mówić o plajcie jakiegoś projektu. Mogłaby to być kwestia złego odbioru jakiegoś filmiku lub zepsutych planów wakacyjnych.

Drugą definicję opisywanego słowa daje botanika, gdzie klapy znaczą składnik blaszki liściowej. Wyraz taki był wykorzystany między innymi w znanym powiedzeniu dotyczącym fikającego serca.