EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

W każdym roku są trzy etapy. Jest miejsce dla dzieciństwa, dojrzewania i dorosłości. Na czym to polega i sprawdź, jaki jest teraz okres?

Październik to czas, kiedy na uczelnie powracają studenci. To również okres, kiedy już definitywnie kończą się wakacje. Nawet, gdy przesunęliśmy sobie celebrowanie lata na wrzesień i wyjechaliśmy gdzieś w tym miesiącu, to już w październiku niestety musimy wrócić do realności.

Nie jest to łatwe, zawsze takie powroty to kłopot dla każdego z nas. Zwłaszcza, że za oknem coraz szybciej robi się ciemno i ponuro. Dodatkowo, jesień i zima to również okres na nowe postanowienia.
marina - Wnętrza

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy rok w sumie możemy podzielić na parę etapów. Koniec grudnia i początek stycznia to oczywiście jakby przełom. Planujemy postęp w nadchodzącym roku, planujemy sporo rzeczy, postanowienia noworoczne to niekończące się prośby do siebie samego, o lepsze podejście do wielu spraw, o spełnienie postanowień, jakie może we wcześniejszym okresie nie udało się spełnić.

Przejdź do opisu, który znajduje się pod podanym linkiem i czytaj więcej tkaniny ogniotrwałe na ów temat, który najwidoczniej Cię zaciekawił. Nie zwlekaj!

W takim okresie możemy ustalać swoje zamierzenia, robić to dyskretnie, lub chwalić się tym wszystkim naokoło. Ten okres to też pewien test dla nas, jako ludzi doświadczonych, potrafiących różnych ustaleń czy to w sferze osobistej czy zawodowej. Jednakże analizując praktykę to takie deklaracje z zasady nie są zbyt przestrzegane. Po prostu w szampańskim nastroju mamy piękne myśli i myślimy, że wszystko ułoży tak jak tego pragniemy.dowiedz się więcej malowanie mebli farbą kredową malowanie mebli farbą kredowążycie jednak umie zdecydowanie wszystko weryfikować.

Następnym etapem jest okres wiosenny, gdy znów wraca nam humor. Zapominamy już o postanowieniach noworocznych, co ważniejsze żegnamy się z zimą i czekamy na lato, na wakacje. Zaczynamy powoli planować, gdzie wyjedziemy. To miły okres, robi się ciepło, a my czujemy, że już najgorsze jest za nami. Nareszcie może już być tylko korzystniej. Ten okres przedłuża się na okres letni, a wieńczy go urlop.
budowa domu

Autor: Martin Pettitt
Źródło: http://www.flickr.com
Później przychodzi trzeci, najbardziej poważny etap każdego roku. Zostało kilka miesięcy do końca roku, wracamy do pracy, wiemy, iż lato jest odległe, że czekają nas ponure i zimne miesiące, więc w takim czasie bierzemy się za rzeczywistość. Jeśli przykładowo jesteśmy z Wrocławia i szukaliśmy kawalerki we Wrocławiu, więcej o kawalerkach we Wrocławiu to to jest okres na decyzję czy zakupić mieszkanie od dewelopera czy może na rynku wtórnym.

To jest okres dokonania wyboru ścieżki edukacyjnej, albo jak kolejne studia podyplomowe, to jakie? To wreszcie czas na powrót do swojej firmy, na ważne decyzje, jakie zadecydują o naszej przyszłości. Można powiedzieć, że ten trzeci etap w roku, pomiędzy końcem urlopu a końcem trwającego roku jest najbardziej dojrzałym ze wszystkich. Okres wiosenny to dzieciństwo, okres letni – okres młodzieńczy, jesień – pełna dojrzałość.