EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Niezawodny materiał w formie bruku drewnianego

Organizując najbliższe otocznie swojego domu niesłychanie często mamy dylemat, jaki rodzaj materiału wykorzystać do tego. Dodatkowo zastanawiamy się czy cały teren wyłożyć owym surowcem czy może zostawić jakiś teren zieleni.

kostka brukowa

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Bardzo często rozstrzygamy tylną część działki zaaranżować jako ogród z zielonym trawnikiem , miejscem na grilla jak i efektowną roślinność. Tymczasem przednią część posesji planujemy tak, by stała się funkcjonalna. Czyli wykonujemy podjazd – więcej pod linkiem zobacz więcej – do garażu jak i ścieżkę udostępniającą dojście do domu. Z reguły po zaprojektowaniu planu rozmieszczenia myślimy nad wyborem materiału. Przeważnie dylematy posiadamy w trakcie wyboru materiału , z którego stworzymy chodniki, podjazd do garażu , oraz dojście do domu.

Posiadamy w tym miejscu do dyspozycji różnorodnego rodzaju cegły, klinkier, kostkę betonową, płytki kamienne i w ostatnim czasie najbardziej renomowane (w sumie powracające do łask) kostki brukowe. Przede wszystkim polecana jest kostka brukowa z Poznania , która cechuje się niebywale równomiernym fasonem. Natomiast typując daną kostkę posiadamy możliwość wyboru kształtu tych elementów. Mogą to być kostki kwadratowe, prostokątne albo również trójkątne. Mamy również szansę doboru wielkości danego szczegółu. Mogą to być drobne kosteczki albo kostki o większych gabarytach.

kostka brukowa

Autor: PWB AWBUD
Źródło: PWB AWBUD
Jak sama nazwa oznacza kostka brukowa poznań jest produkowana w Poznaniu, gdzie jest dość renomowana. Aktualnie przy pomocy renomie owego produktu bardzo rozwinął się branża brukarska. Powstało dużo przedsiębiorstw zajmujących się układaniem kostki, jakie obecnie bardzo dobrze sobie radzą na rynku. Brukarstwo poznań zostało jedną z najlepiej wykształconych dziedzin przemysłu w tamtym regionie. Nie ma w tym nic dziwnego, bo kto by nie chciał posiadać pięknie wykonanego ogrodu, ze ścieżkami, tarasem oraz idealnie zaaranżowanego podjazdu dla samochodu. W dodatku przy wykonywaniu nie musimy trzymać się sztywnych reguł, które istnieją przy takich projektach. Aktualnie na rynku dostępne są kostki brukowe w dość szerokiej gamie barw i wszelkich fasonów. Dodatkowe informacje znajdziesz klikając w link