EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

W jaki sposób wieszać fotografie na ścianie? To bardzo łatwe! Dowiedz się więcej z naszego tekstu!

Regał w moim salonie zastawiony jest dużymi albumami. Kocham robić fotografie, zarówno aparatem w moim tablecie jak i cyfrówką. Po wakacjach przywożę masę zdjęć przyjaciół, fajnych zdarzeń, różnych napotkanych przypadkiem nieraz gwiazd,których nie widziałam długo.

Jedna ze ścian służy mi za małą wystawkę zdjęć. Dziś napiszę wam, jak wieszać zdjęcia. Mogą być niezwykle oryginalnym dodatkiem każdego domu – znacznie więcej przeczytasz na www. W korytarzyku mam postawioną niedużą komodę z szufladami, do których chowam szaliki, czapki, rękawiczki i poncha. Przestrzeń ściany zaraz nad nią wykorzystałam na niewielką galerię ze zdjęciami. Wybrałam ramki w kolorze niebieskim i czerwonym. Świetnie komponują się z białymi ścianami. Zawiesiłam na przemian, jedna przy drugiej w dwóch rzędach po 4. Wybrałamfotografie z bliskimi – z gór, a także z wakacyjnego pobytu nad morzem. Takie ustawienie ramek wygląda idealnie, jednocześnie przywołuje wspomnienia.

aranżacja wnętrz

Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejną ścianę ze zdjęciami mam w pokoju dziennym. Tu miałam nie lada problem z jej aranżacją. Inspirację jak zawiesić fotografie znalazłam na blogu Lovingit . Pogoniłam do niedalekiego sklepu, wybrałam niewielką tablicę, na której można pisać kredą, a następnie wybrałam do niej 7 ramek. Oczywiście różnej wielkości Nad sofą zawiesiłam ciemną tablicę z kredą, a na około niej lekko chaotycznie powiesiłam ramki z zdjęciami najbliższych mi osób. To takie moje dobre duchy, które są zawsze ze mną. Na tablicy zaś wypisuję motywacyjne cytaty, dopingujące mnie do działania. Lubię to moje małe, prywatne królestwo.