EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jeżeli chcesz się dowiedzieć nieco na temat naszej działalności, wówczas bez wątpliwości powinieneś odwiedzić naszą stronę internetową

Jeżeli mieszkasz w okolicach Konina, wówczas kategorycznie dobrze znasz naszą firmę. Jeśli jednakże jeszcze o nas nie słyszałeś, wtedy mocno nakłaniamy Cię do przeczytania tego artykułu, w którym przybliżymy Ci szybko dziedziny naszej działalności oraz udowodnimy, dlaczego dzisiaj kopalnie węgla są tak wielce potrzebne.

kopalnia
PAK Górnictwo to spółka, która powstała w dwa tysiące ósmym roku – jesteśmy przecież obecni na rynku już od niemalże dziesięciu lat.

Jeżeli opublikowane tutaj wiadomości przykuwają Twój wzrok, to oprócz tego zerknij na informacje, które przeczytasz, kiedy klikniesz ten link.

Nasz spółka jest częścią ogromnej grupy kapitałowej ZE „PAK” S.A., dzięki czemu nawet w momentach największego kryzysu możemy liczyć na wsparcie finansowe. To właśnie dlatego nasza firma jest tak stabilna finansowo i może sobie pozwolić na coraz nowsze inwestycje, dzięki którym możliwe jest ciągłe rozszerzanie oferty naszej działalności, a na dodatek tworzenie nowych miejsc pracy- sprawdź więcej: .

Nasza firma powstała z myślą o zorganizowaniu bazy szczególnie dla elektrowni Pątnów, Adamów i Konin. Aby umożliwić tym jednostkom łatwą pracę, trudnimy się szczególnie wydobywaniem węgla brunatnego oraz piasku. To powoduje, że prace w elektrowniach mogą przebiegać o wiele szybciej niż miało to miejsce jeszcze parę lat wcześniej. Kiedy już wiesz trochę na temat naszej obecnej działalności, wówczas pragniemy dodatkowo przedstawić Ci nasze nowe plany – planujemy prowadzić nową kopalnię.

kopalnia

Autor: peter castleton
Źródło: http://www.flickr.com

Będzie to kopalnia odkrywkowa Poniec – Krobia – Oczkowice. Dzięki tej nowoczesnej inwestycji będziemy w stanie zainwestować dużo między innymi w rozwój poszczególnych miejscowości, w których będzie funkcjonowała kopalnia. Otworzenie kopalni to przede wszystkim dużo nowych miejsc pracy. Nie da się zaprzeczyć, że w okolicach Konina panuje dość spore bezrobocie – dzięki naszym kopalniom systematycznie udaje się ten wskaźnik pomniejszać. Nowa kopalnia (http://www.grupammg.pl/oferta/branze/ochrona-srodowiska/) odkrywkowa (warto poczytać: ) to dużo nowych miejsc pracy, które będziemy mogli zaoferować właśnie mieszkańcom Konina i okolicy.

W dodatku budowa kopalni odkrywkowej wiąże się z większymi wpływami do budżetu gminy. Te pieniądze władze waszej gminy będą mogły inwestować w wybrany sposób, ale jedno niemalże jest pewne – bez wątpliwości będą to mądrze zainwestowane pieniądze, które wydatnie przyczynią się do poprawy komfortu życia mieszkańców gminy. Na dodatek zwiększy to atrakcyjność regionu – dzięki temu będzie można liczyć na to, że wielu inwestorów zdecyduje się prowadzić swoje biznesy dokładnie tutaj.