EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Lampa owadobójcza stosowana w przeróżnych środowiskach

Nadciąga czas gdy rozmaitego gatunku owady skutecznie uprzykrzają nam bytowanie. Dziś możemy się zaopatrzyć w skuteczne urządzenia zwalczające insekty.

Lampa owadobójcza funkcjonuje na tej zasadzie, że owady są wabione do lampy światłem ultrafioletowym o dobranej długości fali. Owady zwabione są zabijane na siatce elektrycznej, zwanej również rusztem, albo tak jak ma to miejsce w lampach owadobójczych z wkładem lepnym, przyklejają się do wkładu pokrytego nieschnącym lepiszczem.

Opublikowany artykuł Ci się spodobał? Zatem odszukaj serwis (https://ofertydeweloperskie.pl/oferty/mieszkania/sprzedaz/wroclaw/krzyki/gazowa/), który zawiera zbliżone dane na omawiany wątek – one także będą wciągające.

W wypadku lamp z tradycyjną siatką, martwe owady są gromadzone w tacach zlokalizowanych w dolnej części lampy owadobójczej.

porady

Autor: Hans Kreul
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku jest mnóstwo tego gatunku urządzeń, z których niektóre mniej, pozostałe bardziej skutecznie radzą sobie z każdego gatunkami insektów jak moskity, muchy, czy osy. Lampa (więcejprzeczytasz w portalu https://www.kolory-swiatla.pl/pl/producer/Lucide/71) owadobójcza z uwagi na szczególność może być wykorzystywana w przeróżnych środowiskach, przy czym w pewnych z nich wymagane są stosowne certyfikaty. Niezwykle wrażliwa jest branża spożywcza, gastronomiczna, gdzie stawiany jest wyjątkowy akcent na higienę i estetykę, jak też bezpieczeństwo działalności stosowanych lamp na insekty. O efektywności lamp owadobójczych świadczy przede wszystkim praktyka producentów podtrzymane stosownymi badaniami, które ma w dalszej kolejności oddziaływanie na jakość użytych surowców, jak też na gatunek i moc świetlówek.

Dokumentem wypełnienia wszelakich wymogów są zaświadczenia przekazywane przez instytucje badawcze, których wieloletnie doświadczenie przy spożytkowaniu zaawansowanych, nowoczesnych sprzętów pomiarowych rozsądza o klasie wyrobu.