EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Preparaty oraz metody na moskity

Po długiej zimie przyszła wiosna, zdawać by się mogło że po tak długim czasie mrozu komarów musi być mało. Sytuacja jest jednak kompletnie odwrotna, moskITów jest bezmiar.
Kąsają, męczą, spać nie dają.

Izolacja domu pozwala oszczędzić na ogrzewaniu domu

Autor: Isover
Źródło: Isover
W miejsce jednego unicestwionego zjawiają się dwa nowe, wylatują znikąd i w momencie gdy chcemy już smacznie spać okrutnie nas denerwują.

Poświęć chwilę i sprawdź tu dodatkowe informacje na opisywany temat – one z całą pewnością Cię zainteresują, zatem nie wahaj się za długo:)

Metod na komary jest jednakże mnóstwo. Prócz chemicznych sposobów na moskity, jest wiele metod ekologicznych, dzięki jakim zdołamy zabezpieczyć się przed ugryzieniami komarów. Niektóre eteryczne olejki mają silne działanie odstręczające moskity.

Ciekawią Cię informacje na ten temat? To bardzo dobrze, ponieważ mamy pełny wpis, który posiada wyłącznie informacje, których właśnie wymagasz.

Największą skutecznością cieszą się olejki z trawy cytrynowej a także olejek paczulowy. Przytoczone olejki mają najsilniejsze oddziaływanie. Warto również je zastosować w walce z komarami, nie mają niemiłego zapachu jak w przypadku chemicznych środków, a zapewniają bardzo dobre rezultaty. W mieszkaniu można korzystać z olejków a także specjalnie do nich przeznaczonych podgrzewaczy.

Bus, podróżowanie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dobrym sposobem na komary jest poza tym przygotowanie np. naturalnego spraya odstraszającego komary. Przygotowanie takiego spraya jest niezmiernie proste. Bierzemy flaszkę z atomizerem nalewamy wodę, na mniej więcej 100 ml wody dodajemy 30 kropelek olejku eterycznego, najlepiej jednego z wyżej podanych.

W ostatnim czasie na rynku pojawiło się bez liku, różnorodnych preparatów na moskity, jednym z najskuteczniejszych oraz najbardziej wychwalanych jest lampa na komary. Skutecznie odstraszy komary. Prócz tego warto zainstalować w oknach moskitiery, jak by nie było najprostsze sposoby na komary są często najbardziej skuteczne.