EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Użytkowanie dobrej stali typu Hardox

Stale Hardox, są nazywane jako wysokojakościowe stale trwałe na ścieranie.
Znamionuje je ogromna odporność na eksploatowanie ścierne, możność obróbki skrawaniem specjalistycznymi przyrządami, spawalność, ogromne cechy mechaniczne i trwałość na obciążenia udarowe.

stalowe elementy w budownictwie

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com
Hardox jest niezwykle ekskluzywną stalą trudno ścieralną na świecie. Produkt typu Hardox szczególnie dobrze nadaje się do produkcji urządzeń służących do prac rozbiórkowych, ładowarek i wszelkich innych wyrobów regularnie używanych, gdzie nie można zezwolić do powstania pęknięć, zdeformowań i amortyzacji. Wybór blach trudno ścieralnych ma znaczące korzyści dla prowadzonej działalności wytwórczej. Hardox zezwala na maksymalne zmniejszenie zużycia narzędzi i maszyn, powiększając wydajność wiedzionych prac.

stalowe elementy

Autor: Heribert Pohl — Thanks for more than 1.300.000 Views
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki spójnym właściwościom, Hardox zachowuje się dokładnie tak samo przez pełny czas użytkowania. Obsługa serwisowa staje się wobec tego przewidywalna, a plan napraw można ułożyć w sposób racjonalny.

Lemiesze wykonywane ze stali Hardox cechuje ogromnie duża trwałość na szlifowanie, ogromnie dobra spawalność z innymi tworzywami i niezwykle solidne właściwości wytrzymałościowe.

Wszelkie te cechy czynią, że lemiesze z blachy Hardox są uznawane przez fachowców za bezwzględnie czołowy produkt w sektorze blach trudno ścieralnych na wszystkich kontynentach, o czym dowiesz się trochę więcej na stronie

Lemiesze doceniane są w kopalnictwie podziemnym, sztolniach odkrywkowych, żwirowniach, gdzie pracując w skrajnych warunkach i potwierdzają się bez zarzutu. Jedynie wykorzystanie autentycznych blach (okazyjne gięcie blach jawor – obróbka metali Metal-Jawor) Hardox ręczy podwyższenie żywotności detali. Lemiesze te realizowane są w najlepszych europejskich hutach, przy zastosowaniu najlepszych odmian stali, co zaświadcza o ich znacznej jakości, także rzetelności.

Nie zwlekaj, tylko poczytaj więcej wynajem podnośników Wrocław na omawiany temat – informacje będą zapewne niezwykle wciągające, zatem kliknij tu i zobacz więcej.

Lemiesze wykonane są ze stali mającej stosowny zestaw chemiczny, mają dobre parametry techniczne, oraz co zrozumiałe atesty i certyfikaty. Lemiesze ze stali trudno ścieralnej stosowane są w łyżkach ładowarek, pogłębiarek, spycharek i wielu różnych maszynach. Lemiesze cechują się dobrą spawalnością w każdych warunkach atmosferycznych.