EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Każda młoda para marzy o tym, żeby mieć rodzinę i zamieszkać we własnym mieszkaniu

W Polsce w ostatnim czasie jest stosunkowo znaczny kłopot z mieszkaniami. Oczywiście, buduje się ich cała masa, ale młodym ciężko jest już dostać na nie kredyt.
Kiedyś banki dawały kredyty na mieszkania, które niekiedy wynosiły 120% wartości nieruchomości.

inwestycje

Autor: Startup Stock Photos
Źródło: http://www.flickr.com
kosze przeznaczone do segregacji śmieci

Autor: Matthias Buchmeier
Źródło: http://www.flickr.com
Zatem cała kwota za nowe mieszkanie była pokrywana przez kredyt, a ekstra pieniądze nowi właściciele często wydawali na remont. Dzisiaj niestety nie jest już tak fajnie. Przez kryzys, który jakiś czas temu zalał cały świat i zatrząsł fundamentami bankowej rzeczywistości, dziś niełatwo znaleźć bank, który nie będzie chciał od nas na tzw.

Nie rezygnuj – kontynuuj czytanie (https://www.centrumwygody.pl/akcesoria/zestawy-sprzatajace) pochłaniających Cię wątków. Wyszukasz ich dość dużo na naszej kolejnej stronie. Zapraszamy!

dzień dobry stosunkowo wysokiego wkładu własnego. Zazwyczaj chodzi wtedy o dosyć spore sumy – na przykład 40 tysięcy złotych. ZaLEDwie mały odsetek młodych małżeństw może pozwolić sobie na to, żeby sprostać tym wymogom. Wtedy często do akcji włącza się cała rodzina, aby pomóc młodym spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. Czasami również kredyt brany bywa razem z seniorami rodziny, gdyż są oni pewnym zabezpieczeniem dla instytucji. Mieszkania są szalenie kosztowne, a banki z oporami udzielają kredytów młodym, ponieważ niepokoją się, że mogą oni ni z tego, ni z owego stracić posadę, szczególnie jeżeli nie pracują w państwowej firmie. Zatem poszukiwania odpowiedniego mieszkania, które spełniałoby nasze wymagania, to dopiero początek drogi.

Później trzeba dowiedzieć się, jaki bank zechce nam udzielić kredytu i na jakich warunkach, a to pewnie będzie najcięższa część naszego planu.