EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Mężczyźni unikają jak ognia prac w domu i każda z kobiet niejednokrotnie się o tym przekonała

Nie jest to stwierdzenie złośliwie wypowiedziane – tak było, jest i najpewniej będzie już zawsze. Bez usilnych nacisków i utyskiwań swych kobiet nie machnęliby palcem, gdyż albo nie posiadają na to czasu, albo ochoty – lub też zwyczajnie nie umieją.
Przysłowiową złotą rączkę posiada w domu faktycznie niewiele pań.

budynek - fotos

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com
po budowie
Cała rzesza panów unika prac remontowych, latami odwlekając nawet zwykłe malowanie. Szczęśliwie panie jedynie jakiś czas dają wiarę tym zapewnieniom i obietnicom szybkiego rozpoczęcia prac.

Jeżeli zaciekawił Cię tego typu materiał, zobacz szybko ten świetny tekst (https://roletomat.pl/io-homecontrol/pilot-somfy-nina-timer-io) – on również jest warty uwagi, więc z pewnością się nie rozczarujesz!

Po jakimś czasie i przy zastosowaniu sobie tylko znanych środków nacisku na płeć brzydszą, panowie są zmuszeni stawić czoła tym jakże trudnym zadaniom i odważnie stanąć do walki z określonymi przez panie zadaniami. Myślicie pewnie teraz, czy tak po prostu biorą się za pracę? Nie, no bynajmniej nie w większości przypadków. Przeważnie te ogromnie wyczerpujące prace pozostawiają fachowcom. Konieczne było malowanie ścian to będzie – fachowy malarz (malarz piaskarz szkolenie) wykona to szybko i sprawnie. Wymiana paneli – proszę bardzo – szerokie znajomości Twojego partnera bardzo szybko się przydadzą i odpowiednio przygotowany do takich prac specjalista szybko się odnajdzie. Hydraulik, malarz, nawet stolarz – jeśli zaczniemy jedynie intensywniej naciskać na naszych panów, każdy jeden z nich szybko się znajdzie. Ich kreatywność wzrasta wtedy do ogromnych rozmiarów.

Nie narzekajmy na naszych mężczyzn jednak zbyt mocno. Być może rzeczywiście są zbyt zmęczeni, by realizować tak ciężkie prace.

Cieszmy się tym drogie panie, iż mieszkanie remontują nam prawdziwi specjaliści. Mamy chociaż gwarancję, iż wszystko zostanie z należytą starannością zrobione. No i nie my za to płacimy.