EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Czym się kierować przy doborze sprzętów do warsztatu?

zakup mebli do zakładu to poważna decyzja jak też niemała inwestycja. Czym kierować się w sytuacji, gdy na rynku wybór sprzętów specjalistycznych jest ogromnie duży, natomiast rozpiętość cenowa nie mniejsza?
Meble warsztatowe, są to sprzęty specjalnego przeznaczenia.

Jako takie powinny być z pewnością dopasowane do ogromnych obciążeń, odporne na defekty chemiczne oraz mechaniczne. Dobre sprzęty warsztatowe muszą być trwałe jak też ergonomiczne, a więc gwarantować bezpieczną a także komfortową pozycję pracy.
Kosiarka samojezdna

Autor: Stiga
Źródło: www.stiga.pl
Muszą być stworzone z dobrej jakości stalowej blachy. Malowane trwałymi farbkami proszkowymi solidnymi na defekty mechaniczne oraz chemiczne. Powinny być również estetyczne oraz proste do utrzymania w czystości. Do wnętrz o znacznej wilgotności warto wyselekcjonować sprzęty z nierdzewnej stali. Wybierając sprzęty mobilne: wózki warsztatowe, stojaki przejezdne, należy kierować uwagę na koła: jakie obciążenie wytrzymują, jak dużo kół jest skrętnych oraz czy są wyposażone w hamulec (odkryj nasze modele) i czy są pokryte gumą.
W wypadku stołów warsztatowych, w zależności od tego, do których prac będą określone należy dobrać stosowny blat. Standardowo stół ESD wykonany jest z grubej sklejki. Taki blat (więcej opinii na ten temat) może być osłonięty blachą ocynkowaną, gumą olejoodporną ryflowaną, bądź specjalną okładziną PCV.
Meble ESD skierowane są do firm o sprofilowanych działaniach technicznych, wymagających fachowych rozwiązań na stanowiskach pracy, takich jak składy, zakłady, warsztaty, lub instytucje medyczne oraz badawcze.

W dostatniej propozycji sklepów odnajdziecie państwo specjalistyczne stoły montażowe, systemy magazynowe, oświetlone stanowiska pracy, wózki produkcyjne, stoły do pakowania razem z akcesoriami oraz wiele innych towarów. Obecnie dostępne są meble ESD dedykowane jednostkom elektronicznym, stoliki warsztatowe do trudnych prac, pojazdy technologiczne, szafki jak też systemy przenośników grawitacyjnych.