EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Masz zamiar wynająć nośnik pod reklamę uliczną? Dobrze wybierz punkt, aby być pewnym powodzenia

Reklama zewnętrzna staje się w Polsce z każdym rokiem bardziej popularna. Trudno się temu dziwić, ponieważ bywa ona nad wyraz efektywna, pozwala bowiem dotrzeć do naprawdę rozległej grupy klientów. W wypadku reklamy outdoorowej kluczową kwestią okazuje się wybranie właściwej formy promocji, jak też wyszukanie idealnej lokalizacji dla ekranu, na którym reklama się znajdzie.

Ekran led to świetne posunięcie

Reklamy outdoorowe dostrzegamy na billboardach, banerach, pojazdach i tablicach reklamowych. Coraz bardziej popularnym nośnikiem okazuje się również ekran led. Na tego typu nośniku zamieszczać można bardzo nowoczesne i ciekawe reklamy, również w formie krótkich filmów albo spotów – spójrz, gdzie na dworcowej w Gliwicach jest ekran led. Taka reklama, umieszczona w odpowiednim miejscu, na pewno na dłużej przykuje zainteresowanie ewentualnych klientów. Jej odbiorcami bywają zarówno piesi, jak też kierowcy, zatem ekrany led przeważnie są umieszczane przy ruchliwych ulicach i rondach.

ekran led

Autor: Ken Lund
Źródło: http://www.flickr.com

Wybierz idealne miejsce pod swoją reklamę

Osoby pragnące zamieścić swą reklamę na ekranie led zazwyczaj kuszą się na wynajem miejsca reklamowego na już istniejącym nośniku. Właściciele takich nośników zazwyczaj ustawiają je w bardzo strategicznych punktach, odznaczających się świetną widocznością. Jednakże warto dobrze przemyśleć wybór ekranu i decydować się na najlepszą lokalizację.

Masz ochotę poszerzyć swą wiedzę z tego tematu? Chcemy pomóc. Musisz wejść na kolejną witrynę i tam dowiedz się więcej (https://tritex.pl/) informacji.

Trzeba pamiętać, że właśnie od tego w ogromnej mierze uzależnione jest powodzenie reklamy. Jeżeli interesuje nas ekran led gliwice dworcowa ulica okaże się optymalna. Szeroka arteria, gdzie porusza się mnóstwo samochodów, będzie idealna. W takim miejscu bez wątpienia reklama dotrze do licznej grupy odbiorców.Istotna bywa bliskość popularnych budynków

W sytuacji, kiedy interesuje nas ekran led głogów piłsudskiego okaże się najlepszą lokalizacją w tym mieście. Ulica (zobacz tutaj) jest bardzo popularna i ruchliwa, a bliskość centrum handlowego powoduje, że każdego dnia w pobliżu ekranu pojawia się spora grupa osób – czytaj więcej. Umieszczenie ekranu ledowego w pobliżu takich istotnych i popularnych budynków handlowych bądź kulturalnych również jest dobrym posunięciem. Konsumenci stają się mimowolnymi odbiorcami reklamy i jeśli będzie ona przedstawiać się ciekawie, z pewnością się nią zainteresują.