EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Gdzie da się znaleźć i zakupić maszynę do sitodruku?

Maszyna do sitodruku to urządzenie z dziedziny poligrafii, które nanosi na tkaninę różnorodne nadruki. To niezwykle nowoczesne urządzenia, a ich koszt uzależniony jest od mnóstwa czynników.

maszyny do sitodruku

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Takie maszyny (poznaj nowe oferty na: KADOR Sp z o o usługi relokacyjne) do sitodruku posiadają skomplikowane technologie. Mogą tworzyć nadruki zarazem na ubraniach, jak i balonikach, powierzchniach szklanych, obrusach czy też papierze. Producenci wciąż próbują wymyślać nowe rozwiązania oraz stwarzać zupełnie nowe, znacznie bardziej nowoczesne maszyny – mamy – niezawodne maszyny budowlane, żeby dogodzić klientom. Maszynę da się zakupić nową albo odnaleźć model używany. Wszystko jest uzależnione od tego, jaka maszyna do sitodruku na koszulkach cena nas będzie interesować. Starsze urządzenia są o wiele tańsze, jednak mogą posiadać przestarzałe technologie, które już zostały wyparte. Maszyny te mają różne konstrukcje – uzależnione są one od tworzywa, na jakim mają stwarzać nadruki. Inaczej wygląda maszyna do drukowania na odzieży, a inaczej – drukująca na szkle. Mimo to, maszyny do sitodruku mogą być niezwykle przydatne. Mogą stwarzać nadruk na samodzielnie wybranej powierzchni oraz trwa to chwilę. Producenci oferują ich różne typy – maszyny półautomatyczne, tunele czy karuzele. Przed zakupem należy więc dokładnie się zastanowić, na jakim powierzchni będziemy tworzyć nadruk. Jeżeli ciekawi nas maszyna do sitodruku na koszulkach cena może wynosić nawet 20-30 tysięcy złotych. Zależy to od technologii, rozmiarów i samego typu urządzenia.

Urządzenie do druku sitowego jest bardzo ciekawym urządzeniem. Niekiedy jej zawrotna prędkość pozwala na stworzenie dużej ilości projektów w bardzo krótkim czasie.