EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Ława ze szkła to wspaniały mebel przeznaczony do pokoju dziennego

Nowoczesne wnętrza określa prostota, funkcjonalność i wzornictwo. Umeblowanie utrzymane w tym kierunku odznaczają się raczej minimalistyczną postacią i ergonomicznością, która znacznie ułatwia codzienne użytkowanie. Wielokrotnie mają ciekawe i geometryczne kształty, które doskonale komponują się z prostym wnętrzem, czy białymi ścianami. Zestawiając meble do pokoju dziennego kierujemy się trendami i wybieramy produkty, które są w danym momencie na topie. Tymczasem w takim przypadku salon nie będzie trendy w następnych sezonach i czekać nas będzie wymiana mebli.

salon

Autor: Urban Explorer Hamburg
Źródło: http://www.flickr.com

Zdecydujmy się zatem na bardziej powszechne części wyposażenia, które posłużą nam dłuższy czas aniżeli jeden sezon. Przy ich wyborze nie zapominajmy także o ich funkcjonalności. Ława szklana do salonu idealnie wpisze się w każdy typ wnętrza – (Jeger). Dzisiejszy salon to ciekawe kombinacje surowców. W aranżacjach łączy się ze sobą przeróżne tkaniny i wzorki, dzięki którym bawialnia nabiera niepowtarzalnego zakresu. Wielokrotnie są to surowe wnętrza, w jakich przeważa biel, szarość i czarny, jednak umiejętne dopasowanie mebli do pokoju dziennego nie dewastuje harmonii wnętrza.

Pomysł wnętrza nowoczesnego salonu powinien brać pod uwagę jego rolę, to znaczy pomieszczenie zgromadzeń całej rodziny.Dzisiejsza aranżacja salonu to minimalizm elementów z silnym akcentem na określone detale. Nie ma miejsca na bezużyteczne wyposażenie, lub mnogość zdobień. Większą wartość ozdobną stanowi jeden, specyficzny detal. Piękne meble (szafy warsztatowe) do salonu: .

salon

Autor: Urban Explorer Hamburg
Źródło: http://www.flickr.com

Idealnym dodatkiem nowoczesnego wnętrza pomieszczenia jest oświetlenie. Piękna lampa ustawiona na szklanej ławie, wpisze się całkowicie w aranżacje. Bardzo często dzisiejszy salon otwarty jest na kuchnię. Jeśli decydujemy się na zestawienie tych dwóch wnętrz, pamiętajmy żeby wnętrza współgrały ze sobą i nie zakłócały swej funkcjonalności. W salonie ustawmy znaczną, przydatną sofę, znakomitą na spotkania z przyjaciółmi i rodziną, w kuchni z kolei zbudujmy miejsce do swobodnego gotowania i konsumowania potraw, pamiętając o współgrających odcieniach i harmonizującym wyposażeniu.