EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Czy trzeba ogradzać teren w czasie budowy? Czemu to tak istotne?

Niektórzy o tym nie pamiętają lub wprost to bagatelizują, a przecież jest to niesamowicie ważne. O czym mowa? O ogrodzeniu budowy, dzięki któremu możemy być pewni, że nic z naszej posesji nie zginie.

Oczywiście nigdy nie mam całkowITej pewności, ale z pewnością zmniejsza to prawdopodobieństwa utracenia cennych rzeczy, a do tego odstrasza każdego złodzieja, który interesuje się naszymi rzeczami.
Mata wejściowa, wycieraczki systemowe Logomat

Źródło: http://www.logomat.com.pl

Ogrodzenia budowlane pełnią jednak sporo dodatkowych funkcji, gdyż właściwie nie chodzi tylko o zabezpieczenie naszego mienia. To także gwarancja, że osoba niepowołana nie trafi choćby przypadkiem na naszą posesję. To jest istotne, gdyż jeżeli ktoś na naszym terenie się pojawi i zrobi sobie krzywdę, na przykład podczas wiatru coś go zrani, to możemy mieć przez to spore kłopoty.
Rzecz jasna, jeżeli postawimy znak, że wstęp zabroniony i teren budowy, to żaden sąd nie powinien mieć o to pretensji. Przecież ostrzegaliśmy.

Nie zwlekaj i zobacz w najnowszej treści (http://www.bautec-lodz.pl/), jak podchodzi do omawianego zagadnienia inny autor – jego wpis również jest bardzo ekscytujący.

Jednakże jak wskazuje praktyka może być inaczej i miały miejsce już takie sytuacje w historii, iż nawet kiedy taka osoba nie została skazana na karę więzienia czy grzywnę, to była ciągana po sądach.

płyty meblowe

Autor: Bernd Wiebus
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewne żadna osoba nie ma na to ochoty, dlatego dla świętego spokoju po prostu ogródźmy teren, by nikt przypadkiem tam się nie zapuszczał. Nie muszą być to ogrodzenia pełne, po prostu coś co wskaże na to, iż przez dany teren nie http://www.tawol.com.pl/pl/kolana-stalowe/ można przechodzić. Często wystarcza zwykłą siatka.

To bardzo ważne, każdy więc kto wykonuje prace budowlane powinien zabezpieczyć teren, by nie mieć niepotrzebnych problemów albo nieporozumień. Lepiej o to zadbać.