EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Aranżacja pomieszczeń

Celem nadania pomieszczeniu wyrazistości i charakteru, ściany można łagodnie upiększyć. Możemy ją wyeksponować za pomocą fototapety, motywacyjnego napisu, czy pięknego obrazu.

Funkcją ozdoby ścian jest nie tylko animizacja i wzbogacenie wnętrza. Nie trudno zobaczyć, że twórcze hasła na ścianie to bezsprzeczny szlagier ostatnich kilku sezonów.
Obrazy do salonu, do sypialni, czy kuchni nie muszą być nudne i tworzyć się tylko z jednej części. Obrazy (serwis www) trzyczęściowe świetnie sprawdzą się w jakimkolwiek pomieszczeniu. Takie obrazy na ścianę osiągalne są w wielu formach. Jeśli kochamy obrazy nowoczesne, koniecznie zdecydujmy się na rozdzielenie tej grafiki na trzy części. Stanie się przez to jeszcze bardziej nowatorska i urzeknie każde osoby bywające w mieszkaniu. Stosując owego rodzaju ozdoby mamy więcej możliwości. Przecież to od nas zależy w jakiej odległości od siebie powiesimy takie obrazy trzyczęściowe. Wszystko prawdopodobnie zależeć będzie również od tego co się na nich znajduje, a również z której perspektywy najlepiej się one ukażą.
Logo TÜV Rheinland Polska

Autor: TÜV Rheinland Polska
Źródło: TÜV Rheinland Polska
efekt

Autor: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesne fototapety posiadają głębię, co sprawia, że oddziałują podobnie jak malarstwo iluzjonistyczne. Motywami, które na ogół wybierają interesanci są krajobrazy, zarówno te bardzo klasyczne, jak też fototapety pałac, czy panoramy miejskie.
życie

Autor: Witex
Źródło: Witex
Dzięki fototapetom wygląd wnętrza może dać złudzenie istnienia jeszcze jednego okna, i to z ładnym krajobrazem.

W związku z pojawieniem się nowoczesnych materiałów do sporządzenia fototapet, poszerzyły się możliwości ich użycia.
Dzięki technologiom cyfrowym tego rodzaju ozdoby nie są już raczej kiczowatymi obrazami.