EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Dom dwukondygnacyjny – niezaprzeczalnie świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi

Budowa domu to bezsprzecznie ogromne wyzwanie. Bardzo często przywołuje na myśl fabułę filmu sensacyjnego, w którym pełno dylematów, nagłych zwrotów akcji, przeszkód do pokonania, wzlotów i upadków, a szczęście przeplata się ze zmartwieniem.

Niemniej jednak współcześnie mnóstwo osób postanawia zaryzykować.
odbicie - maszyny

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
zaprawy

Autor: Marbet Decor
Źródło: Marbet Decor

Na popularności zyskują projekty domów piętrowych. Dlaczego? Przyczyn nie brakuje.

Otrzymanie innych informacji na podnoszony tutaj temat jest dla Ciebie kwestią nie cierpiącą zwłoki? Jeżeli tak, to bez obawy kliknij ten link oraz tam zdobądź użyteczne szczegóły.

Ekonomiczność, energooszczędność, reprezentacyjność, funkcjonalność, mniejsza powierzchnia zabudowy – wymieniać można bez przerwy. Przywołane rozwiązania architektoniczne stanowią idealną alternatywę dla domów „wyposażonych” w poddasze. To wspaniała propozycja dla rodzin z dziećmi. Bardzo dobrze sprawdza się na niewielkich parcelach o nieregularnych kształtach. Ponadto – co równie istotne – daje znaczne możliwości aranżacji. Prosta, dwukondygnacyjna bryła budynku pozwala na wygospodarowanie dużych pomieszczeń. Parter, z powodzeniem służyć może jako strefa wypoczynku w której relaksujemy się po ciężkim dniu pracy, zjadamy wspólne posiłki, przyjmujemy przyjaciół, itp.. Na piętrze możemy zaś, umieścić wszystkie sypialnie oraz pokój gościnny czy gabinet.

Należy zwrócić uwagę również na projekty domów z Kosztorysem budowy, dzięki któremu unikniemy wielu nieprzyjemnych niespodzianek związanych między innymi z ceną poszczególnych materiałów konstrukcyjnych czy robót wykończeniowych. Dzięki takim informacjom uda nam się odpowiednio zaplanować budżet przedsięwzięcia.