EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jeżeli nastawiamy się na gruntowny remont łazienki, powinniśmy rozpocząć od wyboru właściwych płytek

Pewne jest, że przy odnawianiu łazienki naszą uwagę w dużej mierze zaprzątają elementy dekoracyjne, przykładowo: lustro, lampy czy prysznic.

kaloryfery

Autor: Traimer Poster Collection (Plakatsammlung)
Źródło: http://www.flickr.com

Powinniśmy jednak zrozumieć, że najistotniejszą kwestią – bazą całego pomieszczenia – będą płytki. To od ich koloru i wielkości zależy to, jak po renowacji będzie prezentować się nasze małe SPA. Całość zależy od właściwego wyboru płytek do nowych akcesoriów do łazienki.
Łazienka w kolorze białym i czarnym

Autor: Cermag
Źródło: http://www.cermag.com.pl
Wybierając płytki do łazienki warto podumać nie tylko o kolorze, chociaż on dla kobiet wydaje się być najistotniejszy. Poza deseniem istotne są też inne sprawy, o które głównie powinien zadbać mężczyzna. Niejeden specjalista doradzi nam, że kluczową sprawą jest to, żeby płytki ceramiczne były przeciwpoślizgowe. Zdawać by się mogło, że nie ma potrzeby tego komukolwiek tłumaczyć. Nikt po prysznicu nie chciałby się wywrócić i wylądować na ostrym dyżurze ze złamaną nogą. Lepiej zawczasu pomyśleć o tak istotnej rzeczy, aby potem czuć się we własnej łazience komfortowo. Płytki do łazienki powinny mieć także małą higroskopijność, gdyż jest to miejsce, gdzie nierzadko jest wilgotno oraz parno. Jeżeli chcemy, aby nasze płytki ceramiczne długo prezentowały się jak nowe, warto nabyć takie najlepszej jakości, a z pewnością nie pożałujemy swojej decyzji.

Pamiętajmy, że przy odnowie łazienki kupno odpowiednich kafelek będzie równie istotny jak wybór wanny czy mebli łazienkowych.

Ta aktualna publikacja (https://www.boro-laser.com.pl/k90,spinki-i-paski.html) została przygotowana wyjątkowo dla ciebie. Sprawdź ją, by pozyskać nowe fakty. Zachęcamy do nas!

Płytki muszą być piękne, ale też zapewniać bezpieczeństwo użytkownikom.