EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jakich farb użyć, kiedy remontujemy swoje mieszkanie?

Jesień to dla wielu ludzi dość trudny czas. Coraz krótsze dni, spadające z drzew liście, niskie temperatury, deszczowa aura za oknem sprzyjają depresji.

Rodzi się pytanie: jak polepszyć sobie nastrój?
w parku

Autor: Mark Kent
Źródło: http://www.flickr.com
odkurzanie

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com

Ile ludzi, tyle sposobów na pokonanie chandry. Jedni spędzają wieczór przed telewizorem z pudełkiem lodów w ręku i oglądają filmy komediowe, drudzy mają nieco mniej stereotypowe środki.

Czy ta problematyka Cię wciąga? Jeżeli tak, to przejrzyj link, pod którym odnajdziesz niezbędne Ci informacje – sprawdź, że Cię zainteresują na długi czas.

Decydują się na remont mieszkania. Na półkach marketów budowlanych zobaczymy mnóstwo przeróżnych puszek z farbami. Bogactwo dostępnych „opcji” nierzadko przyprawia nawet o ból głowy stając się solą w oku dla sporej części klientów. Który kolor wybrać? Ulec panującym trendom czy iść za głosem własnych upodobań? Możemy zaszaleć i stworzyć wymarzoną barwę samodzielnie. Aby uzyskać pożądany efekt wystarczy dodać do tak zwanej bazy właściwe pigmenty do farb (polecamy mieszalnik do farb). To proste, tanie rozwiązanie, dzięki któremu uzyskamy oryginalny kolor ścian. A w jaki sposób odświeżyć powierzchnie drewniane w naszym domu? „Nowe życie” niemodnym meblom zapewni niezaprzeczalnie śnieżka do drewna. Warto zakupić emalię olejno-ftalową. Dlaczego? Powodów jest przynajmniej kilka.

Charakteryzuje ją trudno zapalna powłoka a także wysoka odporność na czynniki mechaniczne. Co więcej jest nader wydajna. Ma trwałe kolory i dobrze kryje.