EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jakie jest na ogół spotykane położenie tarasu kiedy oglądamy projekty domów z garażem?

W dzisiejszych dniach prawie dowolna familia ma co najmniej 1 samochód. Jest on tak niezbędny jak pożywienie lub ubranie, że często jest ich w familii wręcz parę.

Dlatego nic dziwnego, że kiedy zamierzamy zbudować dom, bierzemy to pod baczność już na etapie jego projektowania.
ogień w kominku

Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com
Idziemy wtedy do biura projektowego i bądź to oglądamy dostępne projekty domów z garażem albo, jeśli ani jeden z powyższych nie przypadnie nam do gustu, moglibyśmy także zlecić stworzenie zarysu na nasze indywidualne zlecenie. Oczywiście jeśli będzie podobać nam się zamysł domu bez garażu, to wtedy nie powinno być kłopotu, aby, po naradach z architektem, taki garaż do projektu dołączyć. Całość jest kwestią konsultacji. Warto także zwrócić baczność, jak znaczny garaż zaplanował projektant. Może to być bowiem zazwyczaj garaż na jeden lub dwa auta. Dodatkową sprawą, choć już niezupełnie wtedy, gdy projekt domu z garażem jest przez projektanta robiony, jest sposób roztwierania drzwi garażu.

Masz ochotę doszkolić się z tego interesującego zagadnienia? Więc dobrze trafiłeś. Zwyczajnie kliknij tutaj i przeloguj się do następnej strony.

Można bowiem skusić się na takowe, jakie są otwierane elektrycznie. Korzysta się wtenczas ze szczególnego pilota, który umiejscowiony jest w samochodzie.

Osiedle Eskadra, Bemowo w Warszawie

Autor: PROFBUD
Źródło: www.profbud.info
aluminium

Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/LD_Dobre_budowanie_z_Xella_cz3_-_05-2008.pdf
A jak praktycznie potrafią zostać wykonane takowe projekty domów z garażem? Otóż niezwykle wielokrotnie stosowanym poprzez projektantów wyjściem jest zaplanowanie balkonu na daszku dołączonego do domku garażu. Posiadamy wtenczas rozstrzygniętą kwestię usytuowania tarasu na piętrze, gdyż takie jego położenie jest wręcz intuicyjne.

Wszakże tego typu sytuacja jest stosowana naturalnie tylko w projektach domów z garażem, które takową kondygnację w ogóle posiadają. Odmienne projekty domów z garażem, zatem te, które tyczą się budynków parterowych, zamiast balkonu posiadają naturalnie ganek zlokalizowany na jedynej dostępnej kondygnacji.