EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Róznica zdań powodem rozwodów

Każdy z nas ma różnorakie doświadczenia życiowe, ale to na pewno dla was, czytających ten artykuł, nic nowatorskiego. Jednak nie będziemy zajmować się bardziej wnikliwą analizą naszej tezy, ponieważ, pragniemy zajmować się doświadczeniami w całkowicie innym kontekście.
Jak często zdarzyło się wam, że nie byliście zrozumiani przez społeczność, chociaż wydawało się wam, iż macie dobre koneksje z przyjaciółmi? Jest to wynikiem tego, że mimo wszystko, w kompletnie odmienny sposób interpretujemy, to co nas spotyka.

reklama na autobusie

Autor: EVERYMAN FILMS LTD (EVERYMAN FILMS LTD)
Źródło: http://www.flickr.com
Nowe doświadczenia odnosisz z tymi z przeszłości. Każdy ma swój zestaw doświadczeń, toteż interpretacje posiadamy inne. Takowe sytuacje mają swe miejsce dosyć często w małżeństwach.

Kiedy stwierdzisz, że ten tekst jest interesujący, kliknij na odnośnik do www (https://wierconestudnie.pl/odwierty-studni-leszno/), który zawiera intrygujące dane na opisywany wątek – będą one z pewnością interesujące.

Jest na temat owego problemu sporo rozpraw doktorskich, jakie tłumaczą go w sposób wedle nas mało zadowalający, ponieważ pełno w nich paplaniny o biologii mężczyzny oraz kobiety, tradycyjnym wrogim podejściu płci, tłumaczone badaniami, tabelkami i hormonami. Prawda jest o wiele łatwiejsza do uzmysłowienia z psychologicznej strony. To dokładnie odmienna interpretacja identycznych doświadczeń, ze względu na inną przeszłość każdego z małżonków. Terapia małżeńska Gabinet-Psychologiczny prowadzona w jednym z warszawkich gabinetów psychologicznych, jest swojego rodzaju nietradycyjna. Możemy ją nazywać roboczo odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Małżonkowie, którzy mają problem w związku nie mają w zamiarze mówić ze sobą, co zwykle mogłoby rozwiązać kłopot. Terapia złożona jest z serii spotkań na których stołeczny psycholog dowiedzie zwaśnionym małżonkom, że posiadają mnóstwo tych samych doświadczeń, oraz ukazać, że większość ich kłótni jest wynikiem odmiennych interpretacji problemu.

Jeżeli czytasz ten artykuł i stwierdziłeś albo stwierdziliście, iż ów problem dotyczy was i interesuje was najlepszy psycholog Warszawa dowiedz się o psycholog warszawa jest waszym celem.
Każdy może mieć odmienne zdanie na ten sam temat, lecz nie możemy pozwolić by to doprowadzało do rozpadu małżeństwa. Istotna jest rozmowa oraz wymiana doświadczeń.