EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Ciekawa dekoracja łazienki lub kuchni przy pomocy pięknych płytek jest obecnie wykonalna

Kiedyś wszyscy wykładali różne pomieszczenia normalnymi płytkami. W obecnych czasach jest już inaczej.
Czasy nudnych aranżacji wnętrz na szczęście dawno odeszły już w zapomnienie.

Mechanik

Autor: K.G.23
Źródło: http://www.flickr.com
dekory

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl
Dziś młodzi, kiedy urządzają swoje pierwsze mieszkanie, to pragną stawiać na interesujące rozwiązania oraz nietypowe elementy. Jedną z rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę, są płytki — tak samo te kuchenne, jak i do łazienki.

Czy masz pytania? Nie obawiaj się! My zapewne docenimy każdą możliwość dyskusji. Zatem czekamy na opinie od Ciebie.

Warto zamówić coś doprawdy niestandardowego, zwłaszcza jeśli lubimy pichcić oraz będziemy spędzać w kuchni dużo czasu. To, jaki styl wybierzemy, zależy już jedynie od nas. Możemy wybrać drewno i metal. Nasze wnętrze może być surowe. Z drugiej strony możemy wybrać ciepłe kolory oraz spowodować, że nasza kuchnia będzie wyglądała niemal jak z Prowansji. Co interesujące, w obu przypadkach właściwie dopasowane dekory fantastycznie spełnią swe zadanie. Dekor to przecudnie zaprojektowana płytka. Jest ona wyjątkowa i po przekroczeniu progu każdy na pewno ją dostrzeże. Mają one różne rozmiary i kolory. Mogą być małe i wyglądać niczym kamyczki poukładane na ścianie lub dość duże. Ze względu na to, że wybór jest zacny, to warto poważnie przemyśleć kwestię ich zakupu. Przyciągają one szybko uwagę, dlatego muszą idealnie pasować do całościowej kompozycji całego pomieszczenia. Na dodatek, są one również drogie.

To w pewien sposób można uznać za plus, bo ogranicza nas do ułożenia dekorów jedynie na wybranej przestrzeni. Gdybyśmy zrobili to na wszystkich ścianach, to byłoby dość krzykliwe.