EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Przy dekorowaniu łazienki i kuchni, z reguły szukamy akcentów, które sprawią, że pomieszczenie będzie wyglądało rewelacyjnie

Rozwiązanie ze zwykłymi kafelkami powoli odchodzą w zapomnienie. Dzisiaj ludzie stawiają na niestandardowe pomysły.
Dawniej kuchnię oraz łazienkę wykańczało się płytkami.

Pokój dziecka, naklejki kosmos

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl
Dzisiaj powoli odchodzi się od tej nudnej tendencji. Coraz częściej w obu pomieszczeniach na pierwszy plan wysuwają się kolejne tworzywa. Często jest to przykładowo kamień albo szkło. Nawet drewno czuje się komfortowo w mokrych pomieszczeniach. Musi być po prostu odpowiednio zabezpieczone. Jest więc pytanie, czy ludzie już całkowicie zrezygnowali z kafelek? Oczywiście, że nie. Tylko ich wygląd i zastosowanie trochę się zmieniły. Dzisiaj kładzie się na przykład neutralne Kolorystycznie płytki w pomieszczeniu oraz wybiera konkretny fragment ściany, który pragniemy wyeksponować. W tym miejscu daje się dekory. Są to płytki o wyrazistym kolorze i wzorze, które powinny przyciągnąć uwagę. Bardzo modne są na przykład niebieskie dekory, które przypominają wyglądem kafelki, które na każdym kroku można zobaczyć na lizbońskich ulicach. Wariantów jest jednak znacznie więcej. Mogą być to śliczne kwiaty albo geometryczne wzory. Dostępność kolorów również powala. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Kafelki dekoracyjne posiadają także różny kształt.

Jeżeli chcesz znaleźć pewne dane, zerknij i sprawdź informację (https://www.anplast.pl/produkty/rynny-nicoll,2,11258) – tu znajdują się tylko ciekawe oferty. Upewnij się, nie rozczarujesz się.

Mogą być to malutkie kwadraty naniesione na siatkę.

Często spotykane są również długie płytki, które przypominają listwy. Niektórzy kupują nawet sześciany. Przez to, że dekory posiadają intensywne kolory, to nie kładzie się ich na całej ścianie.