EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jakiego rodzaju widoki wybrać do salonu albo kuchni?

Dzisiaj do nabycia mamy mnóstwo dodatków, które mogłyby całkiem zmienić prezencję salonu czy też gabinetu.
Nim zaczniemy przeglądać obrazy w sklepach, powinniśmy upewnić się, że jest wolne stanowisko na ścianie.

Obraz umieszczony nad sofą, tworzy z nim harmonijną kompozycję Twojej strefy, jaka jest asygnowana dla odpoczynku. Obraz nad komodą łączy się znakomicie z wszystkimi figurkami czy też ramkami do fotografii. Jeżeli mamy obraz powieszony nad stołem, z pewnością będzie przyciągał oczy podczas obiadu. Należy stanowczo unikać wieszania widoków nad tv czy urządzeniami elektrycznymi w kuchni, która złączona jest z salonem. Taki obraz nad telewizorem mógłby odwracać Twoją uwagę od oglądanego programu, a podczas gotowania od przygotowywanych właśnie potraw.

Zaciekawiony? To dla nas rewelacyjna wiadomość. Więc kliknij tu producent tablic korkowych i czytaj bez ograniczeń nowe specjalistyczne wpisy.

Jeśli masz już dobrane miejsce na widok w gabinecie, musisz dobrać wymiar obrazu. Jeśli nad sofą masz sporo wolnej przestrzeni, lecz nie chciałabyś wieszać dużego obrazu, to możesz powiesić parę mniejszych obrazków. Jeżeli chciałabyś uświetnić kompozycję złożoną z małych obrazków, 2 z nich zastąp lusterkami.

Promocja

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Następnie trzeba dobrać ramę obrazu. Musi zostać ona dobrana przede wszystkim do Twoich upodobań oraz gustów. Trzeba także pamiętać, żeby wszystkie obrazy miały identyczne ramy. Wykonane muszą być z identycznego materiału oraz posiadać identyczny kolor. Jeżeli nie podobają Ci się ramy drewniane ani stalowe albo wykonane z ciemnego plastiku, mogłabyś dobrać obraz malowany na płótnie, następnie naciągnięty na malarskie krosno. Aby obrazy doskonale komponowały się z aranżacją salonu, dobierz obraz z widokiem, który tematyką łączyć będzie się z charakterem salonu.

W klasycznym salonie znakomicie sprawdzi obraz przedstawiający kwiatowe kompozycji oraz krajobrazy górskie. W pokoju nowoczesnym doskonale sprawdzą się obrazy z architekturą dużych aglomeracji.