EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Z jakich surowców tworzone są meble na specjalne zamówienie?

Meble z tzw. produkcji seryjnej nie dla wszystkich klientów są wystarczającym rozwiązaniem. Osoby, które nie chcą mieć w domu dokładnie tego samego co setki innych osób, mogą jednak kupić takie, które były wykonane na specjalne zamówienie.
Jest ponadto jedna zaleta: to doskonały sposób na zagospodarowanie trudno dostępnego miejsca, np.

drewniane meble na zamówienie

Źródło: http://fivaro.pl/
pokój dla dziecka

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
wnęki pod schodami. Dlatego też tego typu meble cieszą się coraz większą popularnością wśród odbiorców. Co prawda meble produkowane na zamówienie mogłyby tworzyć komplety, to z drugiej strony każdy z nich może spełniać inne wymogi oraz być dostosowany do odmiennej aranżacji. Takie drewniane meble na zamówienie to doskonała alternatywa dla zwykłych mebli sprzedawanych do samodzielnego składania. A nabywca może zlecić w zasadzie każdy mebel: od dla przykładu szaf wnękowych, mebli pokojowych czy też łazienkowych na garderobach lub meblach do biura kończąc. oczywiście zamawiający mógłby, czy też nawet powinien przedstawić swe wymogi względem typu materiału, jego koloru albo kształtu. Co więcej, w przeciwieństwie do takich kupowanych w tradycyjnych sklepach, koszt zamontowania mebli przygotowywanych na osobiste zlecenie, zazwyczaj jest już wliczony w ich cenę.

Wśród mebli, które są tworzone na zamówienie, największą popularnością mogą cieszyć się meble do kuchni. Zasadniczo to już standard przy projektowaniu wyglądu kuchni. Są one wykonane z laminatu, płyty MDF lub drewna, więc nadają się tak do pomieszczeń zachowanych w nowoczesnym, jak i dosyć tradycyjnym stylu.

Należałoby zwrócić uwagę, że dla przykładu meble łazienkowe są produkowane z takich samych materiałów, jednak są narażane na bardziej znaczącą wilgotność. Powinnyśmy zatem inwestować w surowce o wiele lepszej jakości.