EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jakiego rodzaju zastosowania mają tzw. stopnie blokowe i w jakim miejscu się je wykorzystuje?

W wielu domach jednorodzinnych mamy balkony. Są one zbudowane albo z przygotowanych stopni blokowych albo z wylanego betonu. Wspomniany taras może posłużyć nam np. w lecie do zorganizowania zebrań ze znajomymi lub np. grilla.
Granitowe stopnie blokowe są stosowane przeważnie w aranżacjach tarasów.

Często znajdują swoje zastosowanie w konstrukcji schodów ogrodowych lub montowanych na zewnątrz. Za sprawą tego typu stopni można zniwelować różne poziomy płaszczyzny na nieruchomości. Główną zaletą stopni blokowych jest ich prostota montowania. Jeżeli interesują Cię stopnie blokowe Strzegom to miasto, w jakim są one produkowane. Zależnie od nadanej formy, wyróżniamy stopnie blokowe proste lub łukowe. Te pierwsze mają kształt prostopadłościanu albo wielościanu. Można również wykonać stopnie wedle wymagań klienta pod wymogiem profesjonalnego naniesienia wymiarów poszczególnych elementów.

wiedza

Autor: Ross Huggett
Źródło: http://www.flickr.com
Oferowane stopnie blokowe są produktem ekologicznym oraz są produkowane z wysokiej jakości granitu strzegomskiego. W porównaniu do różnych surowców, wykonanie schodków z granitowych stopni blokowych okazuje się być szybkie oraz łatwe. Przez wzgląd na właściwości naturalnego granitu pod stopniami blokowymi nie należy wykonywać izolacji czy też betonowej struktury. Dodatkowo wierzch schodków wykonanych ze stopni blokowych nie powinien zostać wykończony jakimikolwiek materiałami.

Czy szukasz kolejnych i interesujących artykułów na powyższy temat? Nadciągamy z pomocą – kliknij i sprawdź (https://www.invado.pl/produkty/listwy-przypodlogowe/kolekcja-podstawowa/p-177) tutaj świeże treści.

Takie stopnie blokowe świetnie będą się spisywać w miejscach publicznych o znacznym natężeniu ruchu.

Schodki wykonane z granitu nie wymagają zabezpieczenia, są niezwykle wytrzymałe na warunki pogodowe, nie odbarwiają się i nie mają tendencji do pękania na zimnie. Dzięki temu stopnie blokowe są towarem na lata.