EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Lacobel – Szkło w kuchni, które w łatwy, nowatorski i gustowny sposób odmieni Twoje wnętrze

Aranżowanie kuchni w nowym mieszkaniu czy też odświeżenie już posiadanej nie jest w obecnych czasach skomplikowanym działaniem. Obecnie na rynku jest ogromny wybór produktów i surowców, które pomogą uczynić z kuchni wymarzone miejsce nie tylko do gotowania, ale też spożywania posiłków.

Szklany stół

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
W dużej gamie możliwości z pewnością każdy wyszuka coś dla siebie i własnej kuchni tak, aby doskonale współgrała z wystrojem pozostałej części domu.

Innowacyjna metoda na wystrój kuchni

Coraz więcej jednostek marzy by ich kuchnia była urządzona w nowoczesnym stylu. Nie jest to dużym problemem, gdyż istnieje wiele nieskomplikowanych i prostych sposobów, aby odmienić starą kuchnię zgodnie z najnowszymi tendencjami. Do takich sposobów należy chociażby szkło w kuchni. Najczęściej i najchętniej wykorzystywanym typem szkła w kuchni jest szkło typu Lacobel. Jest ono ulubionym szkłem projektantów wnętrz i architektów. Jest ono z jednej strony wyłożone powłoką wysokiej jakości lakieru.

Kuchnia, okap Glass Linear

Autor: Franke
Źródło: Franke

Jest on też wyłożony warstwą ochronną, która osłania szkło przed zarysowaniem. Występuje w bazowej gamie 40 kolorów z możliwością produkcji również w kolorze niestandardowym. Doskonale nadaje się do każdego wnętrza kuchni.

Ogrom sposobów na wykorzystanie szkła

Szkło Lacobel nie wymaga trudnego montażu, instaluje się je w bardzo prosty i szybki sposób. Przylepia się je do określonej powierzchni dzięki czemu uniknąć można widocznych zamocowań. Doskonale nadaje się do miejsca na ścianie między szafkami a blatem.

Stosowane jest też jako wypełnienie drzwi lub blat kuchenny. Jest znakomitym sposobem na szybkie odnowienie kuchni gdyż zainstalować je można na założone już płytki na ścianie. Jest łatwe w utrzymaniu czystości.

Czy prezentowany artykuł jest Twoim zdaniem interesujący? Jeśli tak sądzisz, to wejdź także na pełny raport (http://www.termoaparatura.com.pl/pl/article/91/Czujniki_termoelektryczne___Termopary), który zawiera nie mniej istotne informacje.

Szkło w kuchni w wizualny sposób poszerza wnętrze. Nadaje jej bardzo innowacyjny wygląd. Wysoka jakość surowców, z których jest zrobione nadaje mu wytrzymałość oraz powoduje brak przemian przez upływ czasu w jego barwie i wyglądzie. Jest też produktem przyjaznym dla środowiska gdyż nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Wielość barw oraz możliwości wykorzystania szkła Lacobel (www.vitrier.pl/) z pewnością zadowoli każdą jednostkę chcącą wprowadzić chociaż trochę innowacyjności w swojej kuchni.