EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jakim sposobem prawidłowo pielęgnować meble ze szkła

Nawierzchnie szklane są na nieszczęście nadzwyczaj podatne na zarysowania, w takim wypadku konserwacja zaczyna się od codziennego użytku. Wspomóc tu zdołają podstawki do ochrony szkła.

Odpowiedni specyfik czyszczący do szkła w zestawieniu z delikatną

Wnętrze

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

szmatką pomoże uniemożliwić powstawaniu pręg podczas polerowania. Istotne jest jednak, by przed rozpoczęciem polerowania usunąć z blatu szklanego jakiekolwiek okruchy, jakie mogą wywoływać powstawanie rys.

Ławy ze szkła stały się ostatnio nadzwyczaj atrakcyjne. Wyglądają nadzwyczaj efektownie i szykownie. Sprzęt ten, czyniący odczucie lekkiego i subtelnego, nie przytłoczy pomieszczenia, w którym go ulokujmy, dzięki czemu powinni się na nią zdecydować posiadacze niewielkich bawialni.

Jeżeli masz ochotę poznać więcej, to przejrzyj kluczowe informacje (https://przyparku.com.pl/inwestycje-deweloperskie-wroclaw). Znajdziesz je na kolejnej witrynie, którą umieściliśmy pod wskazanym linkiem.

Zaletą mebli szklanych jest z pewnością ich inność i modny design (otwórz w nowym oknie). Stanowią wspaniałą dekorację pomieszczenia, w którym się znajdują. Nie wyglądają masywne i siermiężnie, jak to może być w przypadku standardowych drewnianych mebli. Świetnie będą się przedstawiały nie tylko w małych pomieszczeniach, lecz także w rozległych wnętrzach. Ława szklana czyści się dosyć szybko i łatwo, wystarczy zastosować płyn do szyb, a potem przetrzeć ławę na sucho.

Kobieta

Autor: symmetry_mind
Źródło: http://www.flickr.com

Należy jednakże pamiętać, że powinniśmy to wykonywać nadzwyczaj często, bowiem widać na nim najdrobniejsze ubrudzenie, bądź ślad palca. O wiele łatwiejsze w zachowaniu higieny są blaty ze szkła gładkiego, te wykonane z mlecznego wypadają pod tym względem o sporo gorzej, gdyż nader trudno wyczyścić je bez pozostawienia nieładnych pasm. Furorę robią blaty sporządzone z czarnego szkła, jeśli jednak zdecydujemy się na ów rodzaj, winniśmy liczyć się z tym, że osadzający się kurz okaże się na nim nadzwyczaj dostrzegalny.

Szklane meble najlepiej nadają się do punktów rzadziej używanych. Do jadalni, bądź kuchni, lepiej nabyć stolik zrobiony z drewna. Powinniśmy za to nabyć niewysoki stolik ze szklanym blatem do salonu, ażeby popijać przy nim czasami kawę, czy skonsumować wraz z poproszonymi gośćmi imieninowe ciastko. Ława ze szkła będzie wtedy świetną ozdobą naszego gniazdka.