EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

O jakich sprawach pamiętać gdy projektujemy hotel? Jakiego rodzaju powinno być tam wyposażenie? Od jakich kwestii to zależy?

Hotel musi być kojarzony z komfortem i pełną funkcjonalnością. Ponadto jak jest zlokalizowany w rewelacyjnym miejscu, to bez wątpienia zyskuje na wartości. Każdy z hoteli musi być w ten sposób zaprojektowany, abyśmy po przejściu jego progów byli zauroczeni, lub chociaż czuli zadowolenie z tego, co widzimy.

wyposażenie hoteli

Autor: Agência Brasília
Źródło: http://www.flickr.com

Wiadomo, z pewnością nie jest to proste, ponieważ jak każde miejsce, tak i hotel powinniśmy projektować zgodnie z różnymi procedurami.
inteligentny hotel

Autor: Comrade King
Źródło: http://www.flickr.com
wełna mineralna

Autor: KNAUF
Źródło: KNAUF
Inteligentny hotel będzie wtedy, jak uda nam się zyskać określoną równowagę, co oznacza, by maksymalnie połączyć komfort gości z możliwością bezproblemowej obsługi i zachowania czystości. Wiadomo, że nawet najlepszy projekt nie zagwarantuje 100-procentowej gwarancji sukcesu hotelu, ale na pewno zwiększa szansę, gdyż największą ilość czasu, energii oraz pieniędzy tracimy na poprawienie, jakie zostały już popełnione, a tego rodzaju coś zdarza się na etapie zaplanowania inwestycji oraz jej założeń funkcjonalnych.
Zanim zabierzemy się więc za Wyposażenie hoteli należy wszystko odpowiednio rozplanować, by wyglądało to i służyło naszym gościom jak najlepiej.

Zaintrygował Cię opisywany artykuł? Jeśli tak, to użyj informacji (http://bmeters.pl/pl/podzielniki_ciepla_i_kosztow_ogrzewania/259/), aby przeczytać większą ilość zbliżonych informacji. Bez wahania kliknij zatem ten link.

W Polsce istnieją przepisy prawa, jakie idealnie opisują, jak powinien być wyposażony pokój hotelowy, a wygląda to w zależności od typu obiektu oraz jego standardu.

Znajdują się w Rozporządzeniu Ministra Sportu i Turystyki z dnia 16 listopada 2011.

Dodatkowo jest jeszcze parę przepisów, jakie nie widnieją w przepisach i wytycznych, a jakimi powinniśmy kierować się podczas projektowania i wyposażenia hotelu. Jeśli będziemy o tym pamiętać to faktycznie urządzimy najbardziej ciekawy hotel.