EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Ściany z cegieł to hit nowoczesnych domów

Trendy w architekturze tak jak i pogoda – ciągle ulegają zmianom. Następstwem takiego stanu rzeczy jest fakt, że firmy wykończeniowe stale mają wiele pracy, a pisma wnętrzarskie są drukowane w ogromnych nakładach.

oczy

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Popularne są również programy internetowe w tematyce urządzania wnętrz.
Drugą młodość przeżywają ściany z cegły. częściej i częściej ludzie remontując domy w nieco starszych kamienicach decydują się na pozostawienie przykładowo jednej ze ścian w korytarzu w stanie nienaruszonym, zaledwie delikatnie odnowionym. To wszystko dlatego, żeby wnętrze wieńczył element z cegły. W przypadkach nowych mieszkanek bądź domów, często wybierane są imitacje ściany z cegły, czyli choćby tapety, które z daleka mocno przypominają oryginalny wzór ceglanej zabudowy. Bez wątpienia tego typu rozwiązania ostatnio robią prawdziwą furorę.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły artykuł umieszczony na tej stronie? Nie martw się i sprawdź więcej stylowe meble do salonu w tym miejscu, znajdziesz tam dodatkowe informacje.

W niezwykle łatwy sposób można odświeżyć wnętrze (polecamy również lustra na wymiar), które doskonale już znamy i remontując zaledwie jedną ścianę uzyskać zaskakujący efekt niczym z najnowszego folderu dla architektów wnętrz. Na typowe ściany z cegły zazwyczaj decydują się osoby, które mają w swoim domu kominek i to w jego sąsiedztwie wybierają tego typu elementy. Oczywistym jest, że im ładniejsze i bardziej przemyślanie zaprojektowane wnętrze, tym przyjemniej nam się w nim egzystuje. Łatwiej o regenerację po ciężkim dniu pracy, jeśli miejsce, w którym się znajdujemy sprzyja dobremu nastrojowi.

czasem naprawdę niewiele trzeba, aby wnętrze, w którym znajdujemy się dzień w dzień stało się zgodne z trendami i wyglądało jak z najnowszych programów telewizyjnych. Odrobina wyobraźni jest kluczem do naszego wyremontowanego mieszkania.