EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jakim sposobem umeblować małą łazienkę?

Aranżacja niedużej umywalni w funkcjonalny i ergonomiczny sposób, bez rezygnacji z wszelakich udogodnień może być dużym wyzwaniem. Jest dużo sposobów, przy zastosowaniu których niewielka toaleta będzie wywoływać wrażenie obszernej a jednocześnie nie zabraknie w niej nieodzownego wyposażenia.

Oto rozwiązania, jakie wspaniale sprawdzą się w łazienkach o niedużym metrażu.
Kabiny prysznicowe. W małej łazience doskonale sprawdza się rozwiązanie dwa w jednym – wanna + natrysk.

Ten tekst wydał Ci się intrygujący? Masz chęć na następne opisy? Zatem nie zwlekaj i kliknij (https://www.eogniwa.pl/pl/c/Pasy-transportowe/41) w podany link.

Kapitalna opcja, gdy nie można przyzwolić sobie na wygospodarowanie miejsca dla dwóch toalet w mieszkanku, a potrzebujemy posiadać jedno i drugie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej małej łazience mamy do dyspozycji różne opcje kąpieli zostawiając przy tym wystarczająco dużo miejsca dla pozostałego wyposażenia. Współcześnie w sprzedaży dostępne są różne warianty wanien prysznicowych i na pewno do każdego rodzaju łazienki odszukamy coś odpowiedniego – Bridom – zasięgnij porady.

kabiny prysznicowe

Autor: Magnus Hagdorn
Źródło: http://www.flickr.com
Należyte meble łazienkowe.

Prezentowany materiał jest dla Ciebie wciągający? Z pewnością zainteresuje Cię również nowa treść, która ma podobne kwestie.

Nie powinno być ich za dużo, tyko tyle by schować potrzebne drobiazgi. Im mniej kosmetyków na widoku, tym łazienka bardziej przestronna jak też uładzona. Dobrym rozwiązaniem będzie dla przykładu umieszczenie pojemnych szuflad na kosmetyki, grzebienie a także suszarkę bezpośrednio pod umywalką. Trafionym pomysłem będzie również „niewidoczna” szafka za zwierciadłem lub szafka nad zabudową stelaża WC – sprawdź sam na Bridom.

Zimne barwy na ścianach i chłodne oświetlenie, spowodują, że umywalnia będzie zdawać się czystsza a także bardziej obszerna.

Przy okazji kupna ekwipunku do nowej łazienki można doposażyć pozostałe części budynku, przykładowo kotłownię. Sprawdźmy też zatem pompy obiegowe CO.