EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Gołe mury źle działają na wyobraźnię – jest to już dawno potwierdzone badaniami związanymi z kreatywnością

Obrazy na murach zawsze sprzyjały kreowaniu czegoś. Dziś kosztowne płótna z powodzeniem mogą być wyparte przez fototapety. Tym bardziej, że ich metraż często nie zawęża się do jednej ściany, a w nowatorskich projektach rozprzestrzenia się również na sufit i nawet posadzkę.

sprzątanie

Autor: Pi:P
Źródło: Decorneo.pl

Jeśli mowa o tym, co chcemy umieścić na fototapecie, to wszystko jest sprawą indywidualnych upodobań.
Do pomieszczeń biurowych najbardziej odpowiednie będą nowoczesne fototapety. Najczęściej chodzi o harmonijne sploty, które wyobrażają przestrzeń. Możemy wykorzystać naturalne barwy, aby teamowi w tym pokoju pracowało się bezproblemowo. Możemy także wybrać mocniejsze kolory, żeby pobudzić ludzki umysł do szybszego reagowania. Przy użyciu fototapety do biura jesteśmy w stanie szybko i dosyć niedrogo całkowicie zmienić Wystrój danego pokoju. Designer ma tu niezwykle szerokie pole do popisu. Jeżeli nie zdecydujemy się na abstrakcję, możemy wybrać zdjęcie ogrodu, gdyż kolor zielony uspokaja.

Zaintrygował Cię nasz wątek? Jeżeli tak, to fantastycznie – dalsze informacje (https://z-nami.eu/bezpieczny-wynajem-mieszkan-warszawa/) wyszukasz w następnym niezwykle interesującym tekście.

Dobrym pomysłem będzie również widok miasta, gdyż poczucie przestworów uwalnia myślenie i wspomaga pomysłowość – zobacz.

Praca to miejsce, w którym przez dużą część dnia intensywnie pracujemy. Ważne jest zatem, żeby fototapety pobudzały wyobraźnię, ale nie wywoływały złości lub z drugiej strony zmęczenia – warto obejrzeć.

Należy więc przed złożeniem zamówienia przemyśleć tę kwestię lub przedyskutować ją z designerem, który będzie ją dla nas drukował. Prawdopodobnie jego doświadczenie podpowie nam najlepsze rozwiązanie.