EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Aranżacja miejsca dla malucha, czyli jak stworzyć dla niego przestrzeń marzeń.

W momencie, kiedy pociecha chce mieć swój miejsce, w twojej głowie zaczynają pojawiać się problemy jego przygotowania. Jednakże teraz jest niebywale mnóstwo rozwiązań, które mogą pomóc stworzyć wymarzony miejsce dla dziecka.

pejzaż - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwszym tematem są oczywiście elementy meblowe.

Zastanawiamy się czy zamówić je na zamówienie czy zakupić już gotowe np. w IKEI. Oczywiście korzystniejsze jest wykonanie mebli na specjalną usługę, ponieważ rysunek projektowy możemy poczynić sami, a jak zdajemy sobie z tego sprawę mamy obecnie przeróżne możliwości, jeśli chodzi o dekoracje i kolory. Lampy wiszące dla dzieci () mają obecnie tyle modeli, że na pewno możemy kupić abażur z taką postacią, jaką uwielbia nasze pociecha. Możemy wybrać też inne rozwiązania, które równocześnie nadadzą pomieszczeniu przyjemny nastrój. Ciągle możemy zakupić tanie oświetlenie, które jest świetną alternatywą dla drogich oświetleń. Sprawdza się tutaj oświetlenie (polecam – galeria decor lampiony ozdobne) ledowe, które równocześnie oszczędza wieleenergii, co jest Idealnym sposobem, gdyż nasze dziecko zwykle zapomina wyłączyć oświetlenia. jeśli mowa o miejscu do spania to wybieramy różne wzory. Możemy znaleźć różne wzory dla chłopca i dla kobietki, poczynając od różnych bajkowych wzorów. Tworzenie miejsca to wybieranie wielu dodatków. Foteli, stolika różnych szuflad oraz szafek. W miejsca pociechy ważne jest, aby rzeczy były praktyczne. Możliwość schowania wielu rzeczy w szafkach jest Świetnym rozwiązaniem dla matek. Równocześnie musi być pozostawiana pewna przestrzeń do zabawy – . Pociecha w swoim kącika musi czuć się bezpiecznie, aby nic nie wywoływało u niego paniki. Najlepiej aby pomagało wybierać rodzicom, aby czuło, że ma swój współudział w tworzeniu kącika.

Równocześnie w tym pokoju będzie siedziało większość swojego czasu, To powoduje, że też kolorystyka ścian musza być stonowane, aby nie rażące.Pamiętajmy, iż tworząc kąt pociechy jesteśmy zmuszeni zaobserwować na kilka detali. Kluczowe, aby ten miejsce był praktyczny, a nie należy wydawać mnóstwo pieniędzy na meble, ponieważ podczas figli mogą ulec zniszczeniu ().