EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Ściany są tym elementem domu, które nie tolerują pustki – musimy udekorować je tak, żeby odzwierciedlały gusta mieszkańców

Ściany w każdym domu lubią zostać należycie podkreślone. W ostatnich czasach prym wiedzie ponownie fototapeta, która wróciła do mody po niemalże 15 latach przerwy.

Kiedyś była często widywana w późnych latach komunizmu i czasach wielkich zmian ustrojowych.

wykończenie

Autor: Phil Manker
Źródło: http://www.flickr.com
Obecna fototapeta jest już oczywiście o niebo lepsza od swojej poprzedniczki. Klasa fotografii jest znakomita, a kolory naturalne. Wobec tego każde ujęcie wygląda jak rzeczywisty pejzaż. Mamy możliwość zamówić różne fototapety i do różnych pomieszczeń. Modne są te, które zamawia się do kuchni. Często spotykanym tematem bywają wtedy kawa, woda lub owoce i warzywa. Jest to oczywiste, ponieważ atrybuty te bezpośrednio kojarzą się wszystkim z kuchnią. Mamy możliwość zamówić jednak coś mniej oczywistego, przykładowo fototapetę pięknego drzewa, kwiatów czy geometrycznych wzorów.

Zobacz ten artykuł (www.multiinstal.pl/armatura-instalacyjna/adaptery-pex-al-pex/), gdyż on zapewne także Cię bardzo zafrapuje. Omawia on pokrewną kwestię, więc nie zwlekaj i kliknij tu!

Te ostatnie wydają się być stworzone dla ludzi, którzy uwielbiają symetrię.

Zatem jeżeli interesują nas fototapety kuchnia jest idealnym pomieszczeniem, żeby je tam umieścić. Tak naprawdę nie musi widnieć na niej nic, co byłoby powiązane z jedzeniem. Jeśli jesteśmy miłośnikami podróży, to mamy możliwość ulokować na naszej fototapecie własne zdjęcie. Duża część firm akceptuje zlecenia na druk wielkoformatowych fotografii.

Możemy na przykład wytypować zdjęcia skąpanej słońcem Toskanii albo winnicy w południowej Francji. Fototapeta powinna wyrażać mieszkańców – nasze gusta i hobby. Niech nasza kuchnia o nas świadczy, w końcu to najważniejsze miejsce w naszym mieszkaniu.