EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Domki ogrodowe jako kompletne rozstrzygnięcie dla architektury ogrodowej

Ogród winien być nie tylko porządny i barwny, lecz także wygodny. Jednym z elementów architektury ogrodniczej jest domek. Właściciele ogrodów mogą wybierać z pośród domków metalowych, plastykowych, ewentualnie z drewna.

stojaki na drewno

Autor: WPBM „Mój Dom” S.A.
Źródło: http://www.mojdom.com.pl
Domki ogrodowe są znakomitym podejściem na zachowanie porządku, jednocześnie jest w stanie być interesującym elementem architektury ogrodowej . Plusem domków plastikowych jest odporność na każde warunki pogodowe. Taki domek ogrodowy musi być zrobiony z bardzo odpowiedniego plastiku i wzmocniony stalą. Wolno w nim trzymać narzędzia, oraz meble ogrodowe, drabiny, a również grille ogrodowe i zabawki. Należałoby w takim domku umożliwić stosowną wentylację, jeśli potrzebujemy magazynować w nim rośliny, albo nawozy. Domek z metalu szybko się grzeje, toteż nie przechowujemy w nim żadnych nasion, ani nawozów, lub różnych specyfików chemicznych przeznaczonych do pielęgnowania, bądź ochrony roślin.

Obecnie niełatwo jest wyszukać naprawdę niebanalny materiał. Jeżeli masz analogiczny kłopot, to zalecam ten portal (https://domymax.pl/projekty-domow/domy-eko/). Są tam zawarte emocjonujące informacje.

Domek z drewna jest jednym z nadzwyczaj popularnych. Drzewo jako materiał budowlany jest jednym z najbardziej trwałych i odpornych surowców budowlanych.

montaż ościeżnicy

Autor: Classen
Źródło: http://www.classen.com.pl

Drzewo używane jest często do palenia w kominku. Właściciele domów dbają o to, by wnętrza były stylowe i kameralne, dlatego częstokroć montują u siebie kominki stojaki na drewno. Przed kominkiem powinno się wyeksponować stojaki na drewno, jakie często mają bardzo dekoracyjny charakter.

Wyszukać możemy zarówno różne stylizowane kształty z kutej stali jak i stojaki o bardzo nowoczesnej, wręcz futurystycznej formie stworzone ze stali nierdzewnej, a nawet nietłukącego się szkła.