EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Domki ogrodowe jako kompletne rozstrzygnięcie dla architektury ogrodowej

Ogród winien być nie tylko porządny i barwny, lecz także wygodny. Jednym z elementów architektury ogrodniczej jest domek. Właściciele ogrodów mogą wybierać z pośród domków metalowych, plastykowych, ewentualnie z drewna.

stojaki na drewno

Autor: WPBM „Mój Dom” S.A.
Źródło: http://www.mojdom.com.pl
Domki ogrodowe są znakomitym podejściem na zachowanie porządku, jednocześnie jest w stanie być interesującym elementem architektury ogrodowej . Plusem domków plastikowych jest odporność na każde warunki pogodowe. Taki domek ogrodowy musi być zrobiony z bardzo odpowiedniego plastiku i wzmocniony stalą. Wolno w nim trzymać narzędzia, oraz meble ogrodowe, drabiny – zobacz i porównaj -, a również grille ogrodowe i zabawki. Należałoby w takim domku umożliwić stosowną wentylację, jeśli potrzebujemy magazynować w nim rośliny, albo nawozy. Domek z metalu szybko się grzeje, toteż nie przechowujemy w nim żadnych nasion, ani nawozów, lub różnych specyfików chemicznych przeznaczonych do pielęgnowania, bądź ochrony roślin. Domek z drewna jest jednym z nadzwyczaj popularnych. Drzewo jako materiał budowlany jest jednym z najbardziej trwałych i odpornych surowców budowlanych.

montaż ościeżnicy

Autor: Classen
Źródło: http://www.classen.com.pl
Drzewo używane jest często do palenia w kominku. Właściciele domów dbają o to, by wnętrza były stylowe i kameralne, dlatego częstokroć montują u siebie kominki stojaki na drewno. Przed kominkiem powinno się wyeksponować stojaki na drewno, jakie często mają bardzo dekoracyjny charakter.

Wyszukać możemy zarówno różne stylizowane kształty z kutej stali jak i stojaki o bardzo nowoczesnej, wręcz futurystycznej formie stworzone ze stali nierdzewnej, a nawet nietłukącego się szkła.