EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Jak zaaranżować pokój dzienny? Rady

Pokój dzienny jest miejscem wypoczynku, podejmowania gości. Jest to także wizytówka całego mieszkania.
Pomysłów , w jaki sposób zaaranżować salon jest mnóstwo, jednak powinniśmy się zastanowić, w jakim miejscu potrzebowalibyśmy spędzać większą część wolnego czasu przebywając w domku? Gdy preferowane jest miejsce wygodne oraz przytulne, wówczas najważniejszy mebel stanowić będzie bez wątpliwości kanapa z ogromnymi poduszkami oraz kolorowe ozdoby.

Salon, trendy na 2013 rok

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Fotel, kanapa jak też wielki drewniany stół to doskonałe zestawienie w każdym pokoju dziennym. Jasne obicia sprzętów, bielutkie ściany bądź niebiesko-szare wykończenia rozjaśniają pokój dzienny, drewniane troszkę toporne sprzęty dodadzą swojskości. Stoliczek pomiędzy sofą a fotelem to idealnie praktyczne rozwiązanie w pokoju dziennym, zachęca do spędzania rodzinnych wieczorów z grami i zakąskami.
mieszkanie - pejzaż

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Mając do dyspozycji większą powierzchnię możemy pozwolić sobie na komfortową narożną kanapę.

Zainteresowały Cię poniższe wiadomości? Niezwykle nas to cieszy i jednocześnie zachęcamy Cię do wpisu autora po następną dawkę szczegółów.

Można także urządzić salon w stylu skandynawskim, jakiego specyficzną cechą jest lekkość oraz przestronność. Jasno pomalowane ściany w kolorach szarości współbrzmią ze stonowanym kolorem sofy, z kolei biel na pozostałych ścianach wSPAniale rozjaśni pomieszczenie. Tak urządzony pokój dzienny zdaje się chłodny, jednak dzięki ogromnej narożnej kanapie jak też kolorystycznie stonowanym uzupełnieniom, całość będzie się prezentować przyjemnie oraz komfortowo. W jaki sposób umeblować salon w klasycznym wydaniu – to pytanie w sam raz dla wielbicieli elegancji.

Prosty, wysublimowany i gustowny – tak najłatwiej można opisać salon zaaranżowany w takim stylu. Cechuje się stonowanym jak też jednolitym odcieniem ścian, dobranymi do siebie mebelkami, subtelnością ozdób.