EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Co dalej po Euro?

Euro 2012 to ogromne wydarzenie, które dało Polsce wielki postęp cywilizacyjny. Nigdy wcześniej nie budowało się tu tyle, co teraz, nigdy przedtem nie tworzono tyle kluczowych inwestycji. Inwestycji, które zostają. Stadiony zajmą rozgrywki Ekstraklasy, autostrad i dróg nikt po Mistrzostwach nie zabrał. Podobnie w przypadku dworców, lotnisk, kamienic, upiększonych ulic i ogólnej infrastruktury, ukończonej w trakcie przygotowań.

ogrodzenie

Autor: ARAD
Źródło: ARAD

Nie tak dawno Polakom mogło się zdawać, że żyją na placu budowy. Wszędzie były dostrzegalne ogrodzenia budowlane, szalunki, koparki, wykopy, wciągarki i rusztowania przejezdne. W zasięgu spojrzenia uwijało się mrowie pracowników budowlanych, a w TV non stop rozmawiano o kurczących się terminach. stolicy Dolnego Śląska trwał długoletni remont Dworca Głównego, dziś zachwycający wynikiem. W centralnej Polsce miała miejsce gorączkowa budowa autostrady A2, o gdzie do ostatniej chwili walczono z czasem.

Jeśli będziesz zdania, że zawarte w tym artykule informacje są godne uwagi, przeczytaj dodatkowo szczegóły w linku usługi frezowania cnc. Będą tam równie przydatne dane.

Cztery wielkie miasta wzbogaciły się o fantastyczne stadiony. Polska została świetnie rozreklamowana w Europie. Aż dziw bierze, że coś takiego, jak futbol, pchnął naszą rodzimą przedsiębiorczość tak bardzo do przodu.

Aktualnie, po imprezie, należy zabrać ogrodzenia Stref Kibica na placach miast, zamieść bałagan pozostawiony przez uczestników i zadbać, by nakłady się nie zmarnowały. Boiska nie powinny stać puste, więc trzeba upowszechnić chodzenie na zawody okolicznychzespołów i zapewnić częste wydarzenia sportowe, które mogą się na nich mieć miejsce. Kto wie, może za paręnaście lat ugościmy w Polsce, tym razem bez dodatkowego gospodarza, Mundial? Więcej tutaj: