EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Niekiedy chcemy lub nawet jesteśmy zmuszeni odseparować od siebie dwie przestrzenie, ale nie mamy zamiaru budować żadnych ścian

Zdarzają się takiego rodzaju momenty, gdy w jakiś lokalach albo chociażby w domu, chcemy wygospodarować osobną przestrzeń przy pomocy jednego przedmiotu.
Na szczęście jest to możliwe.

grzejnik

Autor: Andrew Malone
Źródło: http://www.flickr.com
firma - fotka

Autor: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Źródło: http://www.flickr.com
W ogóle nie musimy być uwikłani w jakiś remont. budowanie ścianek i wszędobylski pył z tym związany zapewne nie jest potrzebny. Oprócz tego czasami nie można postawić ściany, gdyż nowa przestrzeń nie miałaby wówczas okna. Najmądrzejszym rozwiązaniem będzie parawan. Będzie to idealne rozwiązanie zarówno do domu, jak i różnego rodzaju lokali — na przykład do gabinetów masażu. Parawany mogą być przeróżnej wielkości. Mogą posiadać również różną liczbę ścianek. U niektórych producentów będziemy mieli możliwość dowolnego składania parawanu tak, by najlepiej wyglądał w naszej przestrzeni. Też materiał może być różny. Są tacy, którzy preferują drewno lub przenośniki ślimakowe wiklinę, a pozostali materiał. Klasyczne parawany są gładkie, więc bez jakiegokolwiek rysunku. Jednak my możemy po prostu wybrać obrazek, który przypadnie nam do gustu. Jeżeli dokładnie obmyślimy zagospodarowanie przestrzeni, którą władamy, to parawan będzie najpiękniejszym elementem dekoracji. Będzie nie tylko wpasowywać się w aranżację wnętrza, ale też nadawać mu wyrazu. Wszystko zależy od nas. Pamiętajmy, żeby był on kolorystycznie dostrojony do pokoju.

Jeśli wnętrze jest ciemne, to powinniśmy postawić na jasne kolory, aby optycznie nie pomniejszać przestrzeni. O tych zagadnieniach można porozmawiać z ekspedientką.