EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Networking – prawdziwy klucz do sukcesu w biznesie. Warto się przyłączyć do sieci!

Na sukces każdego przedsiębiorstwa wpływ ma wiele różnych czynników. Podobnie sytuacja przedstawia się w przypadku kariery każdego pracownika. Czynniki te można z grubsza podzielić na niezależne od człowieka oraz takie, które jesteśmy w stanie wykorzystać dla dobra własnego i swojego biznesu.

konferencje it

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: AWBUD Wyroby Betonowe
networking

Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
Faktorem, który zdecydowanie zalicza się do drugiej grupy, a przez wielu specjalistów uznawany jest za klucz do sukcesu w biznesie stanowi networking. Pod tym angielskim terminem kryje się szereg działań mających za zadanie stworzenie i utrzymanie prężnej sieci kontaktów do ludzi z naszej branży.

Networking opiera się na dwóch procesach, którymi są: stałe poznawanie nowych, kreatywnych osób oraz dbanie o produktywną relację z osobami mogącymi mieć korzystny wpływ na naszą karierę lub działalność w przyszłości – sprawdź .
Ogródek skalny

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
FantastycznąDoskonałą metodą pozyskiwania nowych znajomości branżowych są konferencje IT i nie tylko.

Niniejszy artykuł jest dla Ciebie ciekawy? Jeśli tak to, zobacz też podobne serwisy (https://www.dominikkania.pl/), które posiadają informacje na omawiany temat.

Chociaż udział w takim spotkaniu może się wydawać czasochłonny, korzyści, które przynosi są nie do przecenienia. Wybierając się na konferencję poświęconą zagadnieniu z naszej dziedziny mamy szansę spotkać tam prawdziwą śmietankę fachowców z całego kraju, a często również ze świata. Oprócz informacji zdobytych podczas wykładów niewątpliwą zaletą tego typu zjazdów jest więc możliwość zyskania numerów telefonów osób, które naprawdę znaczą coś w naszej branży.

Nie zwlekaj! Jeżeli spodobał Ci się nasz opis, to czytaj również smarownice torowe inne wiadomości na ten materiał. Opracowaliśmy je dla Ciebie z przyjemnością.

Posiadanie takich kontaktów z pewnością zaprocentuje przy pracy nad kolejnymi projektami.

Networking pomaga także ciąć koszty firmy lub konkretnego przedsięwzięcia. Dzięki rozlicznym znajomościom możemy szybciej i łatwiej zorganizować jakieś wydarzenie, a w przypadku konieczności znalezienia nowego pracownika nie musimy korzystać z usług headhunterów. Wystarczy popytać wśród naszych kolegów po fachu.