EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Nawierzchnie sportowe powinny być dobrze trwałe

Kiedy chcemy coś robić dla lokalnej społeczności, to powinniśmy dołożyć wysiłków, by to wszystko okazało się zrobione w jak najlepszej jakości. Dlatego wybierając nawierzchnie sportowe, powinniśmy sugerować się ich grubością, trwałości, opinią jaką dostają od innych. Im bardziej wytrzymała będzie taka nawierzchnia, tym dłużej będziemy mieli szansę z niej wykorzystywać, a co się z tym łączy, tym mocniej będziemy zadowoleni z końcowego efektu naszej działalności.

Klej d4 może być stosowany w każdych warunkach

plac zabaw

Autor: Rubber Mulch
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli coś jednakże się odczepi, lub złamie w czasie użytkowania, zawsze mamy szansę zastosować klej d4 (sprawdź), który przygotowany okazuje się być do połączenia praktycznie każdego typu materiału, a zatem i każdej powierzchni. Starczy nałożyć niezbędną jego warstwę, przytrzymać, odczekać sugerowaną liczbę minut i już mamy szansę zapomnieć o tym, że konkretna część uległa jakiejkolwiek awarii.

Nawierzchnie na place zabaw się przemieniają

Dawniej na placach zabaw panował piasek, albo pojawiały się kamyczki. Obecnie to wszystko się zmienia i czasami możemy spotkać specjalne kostki brukowe, które nie są właściwym pomysłem, kiedy dziecko się wywraca (zobacz tu). Przez to znacznie częściej nawierzchnie – super nawierzchnia przepuszczalna: www.interchemol.com.pl/produkty/nawierzchnie-poliuretanowe/na-boiska-wielofunkcyjne – na place zabaw wykonane okazują się być ze specjalnego tworzywa, które okazuje się być miękkie, lecz lekko chropowate, odporne na ścieranie, a równocześnie zezwalające na rysowanie na nim różnych wzorów (wejdź).

Nie czekaj, tylko poczytaj więcej producent szkła na ten wątek – informacje okażą się z pewnością bardzo wciągające, więc kliknij tu i zobacz więcej.

Taki materiał zbliżony do gumolitu możemy ozdobić przeróżnymi kolorami oddzielając poszczególne strefy na placu zabaw, a nawet narysować różne gry, w które dzieci będą mogły grać, a które nie będą się zmazywać, zatem nie trzeba będzie tracić czasu na ich przyszykowanie.

Przemyślmy co będzie najlepsze

nawierzchnia na placu zabaw

Autor: Brisbane City Council
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma znaczenia w jakim celu poszukujemy nawierzchni, najistotniejsze jest to, żeby okazała się ona solidna oraz właściwie przygotowana do spełniania swojej funkcji. Dlatego musimy się zastanowić jaki typ nawierzchni będzie odpowiedni w danym przypadku oraz porównać ze sobą różnorakie możliwości, by w całkowitym efekcie być usatysfakcjonowanym z tego, co postanowiliśmy zastosować.