EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Styropapa wspaniale przydaje się do położenia na dachach naszych budynków

Styropapa jest często stosowanym rozwiązaniem

Technologia posuwa się na przód, a co się z tym wiąże, mamy szansę wykorzystywać z kolejnych rozwiązań, które nie dosyć, że stają się tańsze, to jeszcze gwarantują dokładniejsze działanie konkretnych materiałów, a do tego wszystkiego powodują jeszcze, że łatwiej mamy szansę dopasować dany materiał, do swoich potrzeb. Dlatego tak sporym zainteresowaniem cieszy się teraz styropapa, która okazuje się wykorzystywana do izolowania dachów.

Idealny projekt dachu to taki, który łączy ze sobą funkcjonalność z estetyką

Autor: Monier
Źródło: Monier
Z jednej strony okazuje się to tradycyjny styropian, z drugiej okazuje się on powiązany z papą, przez co zapewniamy sobie wspaniałą izolację dachu, przy zastosowaniu jednej metody, co sprawia, że okazuje się ona szybsza w ułożeniu i lepsza w ochranianiu naszego dachu. Ma szansę ona zostać położona na dachach płaskich, spadzistych, nowych, jak i regenerowanych, więc tak na pewno mamy szansę ją wykorzystać wciąż, co jeszcze wzmacnia jej świetną pozycję na rynku.

Powiązany artykuł: MEGA Styro

Izokliny pozwolą zamknąć otwory przy kominie

Dach

Autor: Wienerberger
Źródło: http://www.wienerberger.pl

Dopóki posiadamy gładki dach – dekarstwo Wrocław -, to nie mamy problemu, aby odpowiednio go odizolować, gdyż wszystko kładzie się równiutko. Ale co robić, kiedy zjawia się jakiś komin, który wychodzi przez dach, albo nagle jest tak, że powinniśmy właściwie zabezpieczyć przestrzeń przy włazach dachowych? Wówczas idealnie zrobimy, jeśli zastosujemy izokliny, a zatem specjalne wypełnienia stworzone ze styropianu oraz posiadające charakterystyczny kształt – ciekawa strona. Dzięki temu wsadzimy je w każdą przestrzeń pomiędzy izolacją, a konkretną konstrukcją wystającą z dachu, co da nam pewność, że nigdzie nie będzie wiało i wszystko będzie dobrze zabezpieczone.

Korzystajmy z nowoczesnych metod

Jeżeli będziemy używać z nowych metod, to będziemy posiadali pewność, że nasze prace przetrzymają przez znaczny czas i podarują większą gwarancję, że będą wypełniały odpowiednio własne funkcje.

Nie ociągaj się – jeśli przypadł Ci do gustu ten wątek, to kompleksowy opis (https://assystem.com.pl/) możesz także obejrzeć pod poniższym linkiem. Wiadomości przygotowaliśmy dla Ciebie z chęcią.

Takie styropiany, dla których wymyślona jest jeszcze dodatkowa funkcja, wspaniale dopomogą nam oszczędzić czas i pieniądze.