EuroCaravan

W dobrym stylu

EuroCaravan

Taśma polipropylenowa – dobry materiał zabezpieczający jak również fantastyczne „narzędzie” reklamy

Znajduje nader szerokie zastosowanie. To nieodłączny „składnik” wyposażenia wielu przedsiębiorstw funkcjonujących w rozmaitych sektorach gospodarki, takich jak między innymi: przemysł papierniczy, metalowy lub meblowy.

Rodzi się zatem pytanie: czemu zawdzięcza swoją ogromną popularność?
Taśma samoprzylepna
Taśma polipropylenowa , zwana czasem bandownicą – jak będziecie się mieli okazję przekonać – posiada szereg walorów.

Czy zszokował Cię opublikowany tutaj tekst? Aby poznać zagadnienie wejdź tu i poznaj więcej szczegółów – z pewnością będą dla Ciebie zadziwiająco ciekawe.

Charakteryzuje ją spora wytrzymałość, odporność na oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, najwyższa jakość oraz estetyka wykonania, mała waga, praktyczność, niezawodność, dobre parametry naciągania – wyliczać można bez końca. Ponadto – co niemniej istotne – jest dużo bardziej ekonomicznym a także bezpieczniejszym rozwiązaniem niż taśmy stalowe. Na rynku znajdziemy trzy główne typy prezentowanego materiału. Taśmy lekkie na ogół wykorzystuje się do ochrony przesyłek w urzędach pocztowych, średnie są dosyć powszechnie używane przy pakowaniu ciężkich palet (o masie do czterystu kilogramów), natomiast po odmiany ciężkie chętnie sięgają pracownicy tartaków i budowlańcy. Należy zaakcentować, że taśma polipropylenowa okazuje się także wspaniałym „instrumentem” promocji. Tak jak zresztą lamówka .

Nadruki wykonuje się za pośrednictwem bezdotykowych drukarek o dużej rozdzielczości i utwardzanych atramentów, które szybko wysychają i nie pozostawiają żadnych smug, odpornych na uszkodzenia mechaniczne czy niesprzyjające warunki atmosferyczne.